KROSNO Mixology Skleničky na lihoviny, Sada 6, 35 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMmIwNDc5MjM5ZGRhNzlkYzVmYzJjODBiYjVjYTQ2YWE3YThjNzE1MmU3NTFmYzcxNDk4MzJlNGY5MTBjYTAyM3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDdUMjA6NTY6NTMuMTk3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1YeEpxeG56NmNLZ0JvYk5XeFJGUmlUQ3U1QWRaaEpWaGVYS2lRejV1OTc1N094djNtUjl3M0JleGFRQjVSQkZ1cnl0NnVJaDVHUmsyMmZqNTN6UzlKWnltejh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMmIwNDc5MjM5ZGRhNzlkYzVmYzJjODBiYjVjYTQ2YWE3YThjNzE1MmU3NTFmYzcxNDk4MzJlNGY5MTBjYTAyM3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDdUMjA6NTY6NTMuMTk3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1YeEpxeG56NmNLZ0JvYk5XeFJGUmlUQ3U1QWRaaEpWaGVYS2lRejV1OTc1N094djNtUjl3M0JleGFRQjVSQkZ1cnl0NnVJaDVHUmsyMmZqNTN6UzlKWnltejh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

40 mm

Výška

113 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F579956002509000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Exkluzivní Skleničky na Vodku – Ideální pro Odborníky a Elegantní Setkání

Elegantní Skleničky na Alkohol na Stopce ze Série Mixology – Ideální pro Exkluzivní Degustace. Tyto jemné skleničky určené k podávání alkoholu jistě upoutají pozornost nejen jako stylový dekorativní prvek každého stolu, ale také jako praktický doplněk k degustaci nápojů. Jejich jemná forma – kalíšek s výjimečným tvaru tulipánu, elegantně spojený se stopkou a stabilní základnou, menší objem (35 ml) umožňuje plně ocenit chuť čistých i aromatizovaných alkoholů.

Skleničky na Alkohol na Stopce 35 ml – Sada ze série Shot je dokonalým řešením jak pro běžné příležitosti, tak i pro větší společenské události. Jejich klasický design vypadá dokonale na každém stole, bez ohledu na styl prostírání. Díky průhlednému sklu Crystalline nejvyšší kvality můžete přesně posoudit obsah skleniček, sklenička je také dlouho trvanlivá a odolná vůči poškození. Skleničky na stopce, určené k podávání alkoholu, nejsou jen praktické, ale také estetické a jsou dokonalým doplňkem každé sbírky skla. Jejich elegantní vzhled, rafinovaný tvar a zpracování nejvyšší kvality je dokonalým dárkem pro milovníky kvalitního alkoholu a krásných věcí.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Klasický design – vhodný pro každou příležitost.
  • Vysoká stopka – dodává skleničce eleganci.
  • Sklo Crystalline – krásně se leskne, je průhledné a odolné.
  • Vhodné do myčky – sada skleniček je praktická.

KROSNO Skleničky na lihoviny se stopkou Mixology

Čistá elegance k servírování čistých lihovin – Decentní skleničky určené k podávání lihovin si jistě získají pozornost nejenom jako stylová ozdoba každého stolu, ale také jako praktický doplněk pro degustaci nápojů. Jejich subtilní tvar – kalíšek s výjimečným tulipánovým tvarem, elegantně spojený se stopkou a stabilní základnou, menší objem (35 ml) umožňují si plně užít chuť čistých i ochucených lihovin.

Skleničky na lihoviny na stopce 35 ml – Sada řady Shot je dokonalé řešení na pronášení přípitků při běžných příležitostech, tak i na větších společenských akcích. Jejich klasický design bude vypadat dokonale na každém stole, bez ohledu na styl prostírání. Díky transparentnímu sklu Crystalline nejvyšší kvality si můžete přesně zhodnotit obsah skleniček, sklenička také dlouho vydrží a je odolná proti poškození. Skleničky na stopce, které jsou určeny k podávání lihovin, jsou nejenom praktický, ale i estetický doplněk ke každé kolekci skla. Jejich elegantní vzhled, rafinovaný tvar a zpracování nejvyšší kvality je dokonalý dárek pro milovníky kvalitních lihovin a krásných věcí.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Klasický design – bude vhodný pro každou příležitost.
  • Vysoká stopka – dodává skleničce na eleganci.
  • Sklo Crystalline – hezky se třpytí, je transparentní a odolné.
  • Vhodné do myčky – sada skleniček je praktická.

ÄHNLICHE PRODUKTE