KROSNO Splendour Skleničky na likér, Sada 6, 60 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

50 mm

Výška

154 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F578187006016310

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Poháry na Likér Vodku s Vysokou Stopkou – obohatí chuť likérů a dodají vašemu interiéru sofistikovanost a styl

Poháry navržené pro intenzivní chuť likéru – Klasická sladkost, kořeněné nebo bylinné tóny – likéry mohou nabídnout velmi různorodé chuťové zážitky. Poháry na likér s vysokou stopkou o objemu 60 ml vám umožní plně ocenit tento nápoj. Tvar připomínající tulipán zajišťuje, že aroma likéru je ještě více cítit. Objem 60 ml je ideální pro degustaci silných nápojů, jako jsou likéry nebo vodka.

Elegantní poháry na vodku 60 ml – Poháry z kolekce SPLENDOUR jsou také skvělé pro pití tradiční polské vodky. Dlouhá stopka zajišťuje, že nápoj se neohřívá při držení poháru v ruce, takže vodka zůstává příjemně chladná. V těchto vysokých pohárech doporučujeme podávat především kvalitní vodku s přídavkem cukrových sirupů, moštu nebo bylinných likérů. Poháry na likér a vodku Krosno Glass 60 ml jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálově průzračného skla Crystalline – průhledného a zároveň odolného. Sada pohárů je tedy vhodná pro mytí v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Velká kapacita (60 ml) – ideální pro degustaci likéru, klasické i ochucené vodky.
  • Elegantní, vysoká stopka – dodává poháru luxusní vzhled.
  • Možnost mytí v myčce – poháry jsou snadno čistitelné.

KROSNO Skleničky na likér s vysokou stopkou Splendour

Skleničky vytvořené pro intenzivní chuť likéru – Klasická sladká chuť, kořeněné a bylinkové tóny – likéry mohou poskytovat různé chuťové zážitky. Skleničky na likéry s vysokou stopkou 60 ml vám umožní plně ocenit tyto nápoje. Tvar připomínající tulipán zajišťuje ještě lepší vjem vůně likéru. Objem 60 ml se dokonale osvědčí na degustaci ostřejších alkoholických nápojů, jako jsou likéry nebo jiné lihoviny.

Elegantní skleničky na lihoviny 60 ml – Sklenička z kolekce SPLENDOUR se hodí také na tradiční vodku. Díky vysoké stopce se nápoj nebude zahřívat, když budete skleničku držet v ruce, a zůstane příjemně studený. Ve vysokých skleničkách doporučujeme podávat především kvalitní ochucené lihoviny s přídavkem cukrových sirupů, moštu nebo bylinných směsí. Skleničky na likér a lihoviny Krosno Glass 60 ml jsou vyrobeny z bezolovnatého skla Crystalline – transparentního a zároveň odolného. Sadu skleniček můžete pohodlně mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Velký objem (60 ml) – dokonalý pro degustaci likéru, klasických i ochucených lihovin.
  • Elegantní vysoká stopka – zajišťuje luxusní vzhled skleničky.
  • Vhodné do myčky – skleničky se snadno myje.

ÄHNLICHE PRODUKTE