KROSNO Splendour Sklenice na pšeničné pivo, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

75 mm

Výška

235 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F689879050014240

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Kolekce sklenic na pšeničné pivo – ideální kombinaci elegance a praktičnosti

Poznej Chlebovo-Obilnou Aromu Pšeničného Piva – Nízký obsah alkoholu, jemné perlení, absence hořkosti, osvěžující, kyselý chuť, specifická ovocná nebo hřebíčková vůně a obilná chuť z pšeničného sladu – to vše oceňují milovníci pšeničných piv. Ať už chcete ochutnat německý weizen nebo belgický witbier, měli byste se vybavit speciálním půllitrem na pšeničné pivo o objemu 500 ml, který vám umožní plně pocítit jeho chuť a vůni.

Půllitry Speciálně Vytvořené pro Pšeničné Pivo – Sklenice z řady SPLENDOUR byla navržena s ohledem na degustaci pšeničného piva. Vysoký, štíhlý tvar, zužující se směrem nahoru, umožňuje zdůraznit barvu piva, bublinky a charakteristickou bohatou pěnu typickou pro pšeničné pivo. Profilovaná forma usnadňuje držení půllitru v ruce a pomáhá udržet pěnu. Půllitr na pšeničné pivo 500 ml pojme celou láhev nápoje. Trvanlivé, průhledné sklo je vhodné pro mytí v myčce, což vám ušetří čas a vodu.

Na co si dát pozor:

  • Navrženo speciálně pro pšeničné pivo – ideální sklenice pro znalce piva.
  • Možno mýt v myčce – ušetříte čas a úsilí.
  • Profilovaný tvar – umožňuje plně vychutnat aroma piva.

KROSNO Splendour Sklenice na pšeničné pivo

Objevujte chlebově obilné aroma pšeničného piva – Nízký obsah alkoholu, jemné bublinky, bez hořké chuti, osvěžující, nakyslá chuť, specifické ovocné nebo muškátové aroma a obilné tóny pšeničného sladu – tyto všechny vlastnosti ocení milovníci pšeničného piva. Bez ohledu na to, zda chcete zkusit německý weizen, nebo belgický witbiea, je dobré si pořídit speciální půllitr na pšeničné pivo 500 ml, díky kterému si plně vychutnáte jeho chuť i vůni.

Půllitry navržené speciálně na pšeničné pivo – Sklenice řady Splendour byla navržena právě pro degustaci pšeničného piva. Vysoký štíhlý tvar, který se zužuje nahoru, umožňuje exponovat barvu piva, bublinky a pro pšeničné pivo charakteristickou hustou pěnu. Profilovaný tvar usnadňuje držení půllitru v ruce a pomáhá zachovat pěnu. Do sklenice na pšeničné pivo 500 ml se vejde celá láhev tohoto nápoje. Odolné transparentní sklo je vhodné do myčky, proto ušetříte svůj čas i vodu. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Navrženo speciálně na pšeničné pivo – dokonalé sklenice pro milovníky piva.
  • Vhodné do myčky – ušetříte čas a vyhnete se námaze.
  • Profilovaný tvar – uvolňuje z piva plné aroma.

ÄHNLICHE PRODUKTE