KROSNO Splendour Sklenice long drink, Sada 6, 480 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

80 mm

Výška

155 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

490 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F688596048060F50

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Kolekce vysokých sklenic na nápoje 490 ml – ideální kombinaci elegance a funkčnosti ve svém stolování

Vznešený Pohár – Sklenice na Long Drinky 490 ml – Barvitý, osvěžující drink si rádi dopřejí nejen znalci alkoholu, ale i všichni, kteří mají rádi experimentování s různými chutěmi. Ať už upřednostňujete exotickou Pina Coladu nebo azurové Blue Lagoon, v každém případě se vám budou hodit odolné sklenice na long drinky o objemu 490 ml. Velká kapacita vám umožní pohodlně smíchat všechny složky oblíbeného nápoje. Kromě toho můžete sady sklenic využít pro podávání vody, džusů a perlivých nápojů. Charakteristický tvar: štíhlý nahoře a rozšiřující se směrem k základně, je rozpoznávacím znakem skla z kolekce SPLENDOUR.

Bestsellerová Sada Sklenic na Long Drinky – Univerzálnost a odolnost dělají ze sklenice na long drinky 490 ml jednoho z oblíbených produktů našich zákazníků. Jsou vyrobeny z průhledného bezołowiowego skla, díky kterému se barevné drinky ještě efektivněji prezentují na stole a v baru. Pokud si ceníte výrobků pohodlných v používání, je to také dobrá volba pro vás – sklenice jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Trvanlivé, průhledné sklo – není náchylné k matování, poškrábání ani prasklinám.
  • Možnost mytí v myčce – nemusíte věnovat čas a energii ručnímu mytí sklenic.
  • Sada 6 sklenic – skvělá volba, pokud chcete podávat drinky nebo studené nápoje svým hostům.

KROSNO Sklenice long drink Splendour

Její výsost sklenice – sklenice na long drinky 490 ml – Barevný osvěžující koktejl neodmítnou nejenom znalci alkoholických nápojů, ale také všichni, kdo rádi experimentují s různými chutěmi. Bez ohledu na to, zda máte více rádi exotickou Pina Coladu, nebo azurový Blue Lagoon, v každém případě se budou hodit odolné sklenice long drink 490 ml. Velký objem vám umožní pohodlně namíchat všechny složky oblíbeného koktejlu. Sadu sklenic můžete také použít na podávání vody, šťáv a sycených nápojů. Charakteristický tvar, štíhlý nahoře a rozšiřující se u dna, je poznávacím znakem sklenic z kolekce Splendour. 

Bestsellerová sada sklenic long drink – Díky univerzalitě a dlouhé životnosti patří sklenice long drink 490 ml k oblíbencům našich zákazníků. Jsou vyráběny z transparentního bezolovnatého skla, díky kterému barevné koktejly budou vypadat ještě efektněji na stole i baru. Pokud si ceníte produkty, které se pohodlně užívají, pak je to pro vás také dobrá volba – sklenice je možné mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Odolné transparentní sklo – není náchylné na zmatnění, poškrábání ani praskliny.
  • Vhodné do myčky – nemusíte ztrácet svůj čas a energii na ruční mytí sklenic.
  • Sada 6 sklenic – je dokonalá, pokud chcete podávat svým hostům koktejly nebo studené nápoje.

ÄHNLICHE PRODUKTE