KROSNO Splendour Sklenice na červené víno, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMGJlZTJiZWYxMzE2MzI1OWU4ZjIzZjEwYTI1MWYxMWM0MTMyZjE5OTYyN2UwZGZiMWMwMWU3ZmUyM2IwOWQ4OHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjhUMDg6MzI6MzkuODUzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBaV2pPb3ZwYk9NMGV0S0ZyMElicFF6WGVpTnhHUUpMLWFYTWdQQlZqR2poRHcyQlM3Unk4Qm9VUUFHQjloN2U4Z1pWUTRzWFNWaWxITFRFclN5Rmh3dEFxUXZBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMGJlZTJiZWYxMzE2MzI1OWU4ZjIzZjEwYTI1MWYxMWM0MTMyZjE5OTYyN2UwZGZiMWMwMWU3ZmUyM2IwOWQ4OHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjhUMDg6MzI6MzkuODUzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBaV2pPb3ZwYk9NMGV0S0ZyMElicFF6WGVpTnhHUUpMLWFYTWdQQlZqR2poRHcyQlM3Unk4Qm9VUUFHQjloN2U4Z1pWUTRzWFNWaWxITFRFclN5Rmh3dEFxUXZBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

238 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578187030071P80

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Sklenice na Červené Víno – Elegance pro Každý Přípitek

Nadčasové Sklenice na Červené Víno – Výtečné víno si zaslouží patřičnou péči, a právě s tímto přístupem jsme vytvořili řadu SPLENDOUR. Tato kolekce představuje klasiku, která nikdy nezestárne. Tvar sklenice byl navržen tak, aby co nejlépe podtrhl vůni červeného vína a perfektně ladil s každým stolováním. Tvar kalicha je ideální pro degustaci tohoto druhu vína: široký a směrem nahoru se zužující. Díky tomu se víno postupně napovětruje a uvolňuje intenzivní vůni. Milovníci vín ocení také dlouhou, štíhlou nohu sklenice, která umožňuje pohodlné držení bez zahřívání obsahu dlaněmi.

Klasika Krosno Glass – Sklenice na Červené Víno 300 ml – Naše sklenice jsou vyráběny z bezolovnatého prémiového skla. Jsou průhledné, což umožňuje úplnou degustaci včetně hodnocení barvy. Sklo Crystalline je vysokoodolné proti matování a škrábancům, takže sklenice budou sloužit na vašem stole po mnoho let. Sklenice na červené víno 300 ml jsou snadné na čištění – bez obav je můžete mýt v myčce.

Co stojí za zmínku:

  • Nadčasový design – sklenice, které nikdy nevyjdou z módy.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – odolné vůči matování a škrábancům.
  • Vhodné do myčky – šetří vodu a čas.
  • Sada 6 sklenic – ideální pro společné degustace s rodinou nebo přáteli a skvělý dárek.

KROSNO Sklenice na červené víno Splendour

Nadčasové sklenice na červené víno – Ušlechtilý nápoj vyžaduje správné zacházení – takový přístup jsme uplatňovali při navrhování řady Splendour. Klasika, která nestárne. Tvar sklenice byl navržen tak, aby uvolnil plné aroma červeného vína a ladil se stolním nádobím. Tvar kalíšku je optimální k degustaci nápoje tohoto druhu: je baňatý a zužuje se nahoru. Díky tomu se víno postupně okysličuje a uvolňuje intenzivní vůni. Milovníci vína ocení také dlouhou, štíhlou stopku, díky které můžete pohodlně držet sklenici, aniž byste zahřívali dlaní její obsah. 

Klasika Krosno Glass – sklenice na červené víno 300 ml – Naše sklenice vznikají z bezolovnatého prémiové skla. Jsou průhledné, což umožňuje plnou degustaci, včetně zhodnocení barvy. Transparentní sklo Crystalline je odolné proti zmatnění a poškrábání, proto vám tyto skleničky dlouho vydrží. Sklenice na červené víno 300 ml se snadno myjí – snadno můžete k tomu použít myčku.

Charakteristické vlastnosti:

  • Nadčasový design – tyto sklenice nikdy nevyjdou z módy.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – je odolné proti zmatnění a poškrábání.
  • Vhodné do myčky – šetříte vodu i čas.
  • Sada 6 skleniček – dokonalá sada pro společnou degustaci s rodinou nebo známými nebo jako dárek.

ÄHNLICHE PRODUKTE