Bezpečnost zásilek u KROSNO GLASS

Bojíte se objednávat sklo a sklenice přes internet?

Pochybujete o tom, že svůj balíček dostanete v pořádku?

Nemusíte mít obavy.

U nás kupujete přímo od výrobce. Jsme spolehlivá firma, která má v Polsku pravděpodobně největší zkušenosti s výrobou skla a jeho zasíláním zákazníkům. Navíc všechny naše zásilky jsou pojištěné, proto jako kupující nenesete žádné riziko.Vaši zásilku opakovaně kontrolujeme a chráníme:


1. Kontrola kvality ve výrobě

Zachytáváme mj. poškození a vady skla nebo odchylky od normy, které mohou mít později vliv na životnost výrobků.


2. Kompletace objednávky

Na to jsme experti! Nás zkušený tým zabalí každý den až 500 zásilek se sklem. Při balení dáváme pozor na správné a těsné uspořádání výrobků v krabici, tak aby se nepohybovaly a neotloukaly. Největší objednávky odesíláme na paletách, abychom mohli garantovat, že se k Vám dostanou v nepoškozeném stavu. Podívejte se, jak to vypadá v praxi: 

3. Předání zásilek kurýrní firmě

Spolupracující kurýrní firmy si od nás vyzvedávají zásilky každý den. Zásilky jim obvykle předáváme na paletách, aby nebylo nutné manipulovat s velkým množstvím balíků. Zásilky jsou označené a kurýři vědí, co vezou. Navíc všechny naše zásilky jsou pojištěné proti poškození.


4. Převzetí zásilky zákazníkem

U nás nemusíte kontrolovat zásilku v přítomnosti kurýra. Dobře víme, že kurýři obvykle spěchají a důkladná kontrola každé sklenice může trvat delší dobu, proto na oznámení poškození během dopravy máte až 7 dnů. Poškozené zboží nahrazujeme téměř ihned a samozřejmě plně na naše náklady. Podívejte se, jak se podává reklamace.


Každá zásilka, kterou zabalíme, splňuje nejpřísnější požadavky na bezpečné balení a je pojištěná.