na Vodu a Nápoje

Elegantní sklenice na studené nápoje představují rafinovanou, ale především praktickou dekoraci pro každý stůl. Jejich precizní zpracování si získá souhlas osob, které oceňují krásu i v nejmenším detailu. Vysoce kvalitní sklo a působivý design zaručí, že pitné sklenice KROSNO uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají to nejlepší. Nezávisle na osobním vkusu zde každý najde něco pro sebe. To lze zjistit prohlížením všech pitných skleniček v této kategorii – dekorativní, malé, velké, s optikou – nabízíme mnoho vzorů a barev.


Elegantní pitné sklenice

Vysoký model, který se směrem nahoru zužuje, vyrobený z čirého skla, se hodí nejen k servírování nápojů, ale také k nabídce vody nebo džusu. Elegantní sklenice na vodu jsou vhodné pro každodenní použití, ale překvapí také hosty na domácí párty vedle elegantních pitných sklenic. Rafinované sklenice na studené nápoje obohatí sadu nádobí pro letní večírky v zahradě, grilování a všechny více či méně speciální příležitosti. Milovníci jednoduchého, klasického designu zde také najdou to své. Nabídka KROSNO zahrnuje také elegantní sklenice na vodu a džusy, které byly navrženy s ohledem na ty, kteří oceňují funkční a univerzální řešení. Jedná se o praktické, precizně vyrobené pitné sklenice, které se hodí ke každé sadě nádobí a díky své vysoké kvalitě budou plnit svou funkci mnoho let. Vynikajícím příkladem minimalismu jsou pitné a vinné sklenice Harmony, které svým koulovitým tvarem získají souhlas příznivců funkčního a jednoduchého designu.


Sklenice značky Krosno

Mezi návrhy pitných sklenic značky KROSNO najdete dekorované modely, které se pravidelně objevují v limitovaných sezónních kolekcích. Jedná se o kusy s módním designem, často odpovídajícím ročnímu období. Důležité je, že tyto modely lze bez obav z poškození nebo poškrábání skla umýt v myčce – více informací o čištění skla najdete na našem blogu: Jak mýt sklenice v myčce. KROSNO myslelo také na ty nejmenší. Pro ně byla vytvořena kolekce vysokých sklenic s různými, barevnými motivy. Patří sem například sklenice s fotbalovými motivy pro malé i velké fanoušky, stejně jako malované sklenice nebo pitné skleničky s barevnými vzory.

˅