KROSNO Celebration Sklenice na vodu, Sada 4, 400 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

95 mm

Počet kusů

4

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

400 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F18C987040001020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Celebration Nízké Sklenice – Elegance pro Každou Příležitost

Nízké Sklenice Celebration s Velkou Kapacitou 400 ml – Luxusní a Jemný Design

Nízké sklenice z kolekce Celebration s objemem 400 ml jsou perfektním příkladem, kde se snoubí okázalost s jemností. Jsou ideální pro servírování vody, koktejlů a dalších nápojů, což z nich činí univerzální nádobí pro různé příležitosti. Jednoduchý tvar sklenice, doplněný o vertikální optický efekt, vytváří atraktivní a poutavý vzhled, který upoutá pozornost na každém stole.

Elegantní a Funkční Sklenice pro Každou Příležitost

Tyto sklenice se budou nádherně vyjímat, ať už jako součást celé sady ze série Celebration, nebo jako samostatný prvek. Kulatý tvar s mírně zužujícím se dnem zajišťuje pohodlné držení v ruce. Každá sklenice byla ručně vyrobena zkušenými skláři a je opatřena leštěnými okraji, což dodává celému produktu na eleganci. Použití vysoce kvalitního Crystalline skla a ruční výrobní techniky přidává každé sklenici jedinečný charakter.

Co je důležité si všimnout:

  • Propracovaná forma a vertikální optický efekt
  • Mimořádně efektní a elegantní design
  • Pohodlné držení v ruce
  • Kompletně ručně vyrobená z nejlepších materiálů

KROSNO Střední sklenička Celebration – Oslavte 100 let tradice Krosno Glass!

Představujeme vám naši kolekci Celebration speciální sérii skla, která byla vytvořena k oslavě 100 let řemesla a sklářského umění. Naše elegantní nízké sklenky s vertikálním optikem jsou ideální pro podávání vody, drinků a osvěžujících nápojů.

Ruční výroba pro dokonalost Sklenky z kolekce Celebration jsou ručně vyrobeny zkušenými skláři a mají leštěné okraje. Díky vysokokvalitnímu sklu Crystalline a manuální výrobní technice mají naše sklenky jedinečný charakter.

Výjimečně efektní Jednoduchý tvar sklenek a vertikální optik vytváří neobyčejnou dvojici, která okouzlí vaše smysly. Sklenky skvěle ladí na stole s ostatním servisem ze série Celebration a jsou také působivé samostatně. Kulatý tvar sklenic s zužujícím se dnem se pohodlně a pevně drží v dlaních.

Objem 400 ml Střední sklenky Celebration s velkým objemem 400 ml kombinují výraznost s jemností. Doporučujeme ruční mytí, aby si udržely svůj bezvadný lesk. Objevte naše kvalitní sklenky a dodáte svým oslavám nezapomenutelný lesk a vznešenost.

Oslavte každou příležitost s našimi skleničkami Celebration a vytvořte si společně s nimi nezapomenutelné okamžiky plné radosti a radovánek.

ÄHNLICHE PRODUKTE