KROSNO Avant-Garde Vysoké sklenice na nápoje, Sada 6, 540 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGVjNGI0NDhmYTg2NTFjN2EzYjY1MjdmZmZkNDRmNDdhYjY4MGI4ZmYyMjFmMmU0NDAzNmY5NzJkMjMxYjEwZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTM6MzQ6MDIuNDQ2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBkQWVLUGo0OTJLa3Y3SnNvcTdTTG10elVyYmlxZVpyRjFyLTRja2xiZllEY0JmdnM1N2pzRmZvZkVRc0FuaFdIUC1uZURBaU1Xc3IyUE54RWdnYVZodDFpYnhnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGVjNGI0NDhmYTg2NTFjN2EzYjY1MjdmZmZkNDRmNDdhYjY4MGI4ZmYyMjFmMmU0NDAzNmY5NzJkMjMxYjEwZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTM6MzQ6MDIuNDQ2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBkQWVLUGo0OTJLa3Y3SnNvcTdTTG10elVyYmlxZVpyRjFyLTRja2xiZllEY0JmdnM1N2pzRmZvZkVRc0FuaFdIUC1uZURBaU1Xc3IyUE54RWdnYVZodDFpYnhnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

79 mm

Výška

150 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

550 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68B042054003040

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Avant-Garde Vysoké sklenice na nápoje 550 ml – ideální pro tvorbu domácích koktejlů a drinků

Proč potřebujete highball sklenici? – Vysoké sklenice na nápoje z kolekce AVANT-GARDE představují moderní verzi klasických highball sklenic. Můžete je využít pro podávání koktejlů, alkoholických i nealkoholických nápojů, perlivých nápojů, džusů nebo vody. Ploché, široké dno zajišťuje, že sklenice jsou velmi stabilní. Velká kapacita umožňuje přidat vše potřebné k vytvoření chutného nápoje: likéry, sirupy, ovoce nebo kostky ledu. Míchání ingrediencí je snadné díky promyšlenému tvaru sklenice – je široká dole a jemně se zužuje směrem nahoru.

Vysoké sklenice 550 ml z průhledného skla – Používáme bezolovnaté sklo – velmi průhledné, a přitom odolné vůči škrábancům, prasklinám a matnění. Sklenice je lehká a pohodlná k držení v ruce, ale zároveň odolná. Sklenice na nápoje 550 ml jsou natolik trvanlivé, že je můžete bez obav mýt v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Lehké, trvanlivé sklo – pohodlné při používání a čištění.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice nejsou náchylné k matnění a škrábancům.
  • Velká kapacita 550 ml – ideální pro tvorbu domácích koktejlů a drinků.

KROSNO Vysoké sklenice na nápoje Avant-Garde

Proč potřebujete highball sklenice? – Vysoké sklenice na nápoje z kolekce Avant-Garde je inovovaná varianta klasických highball sklenic. Můžete je použít na drinky, nealkoholické i alkoholické koktejly, sycené nápoje, šťávy nebo vodu. Díky plochému širokému dnu jsou tyto sklenice velmi stabilní. Velký objem umožňuje do nich přidat vše, co je potřebné pro vytvoření chutného nápoje: likéry, sirupy, ovoce nebo kostky ledu. Smíchat jednotlivé složky lze snadno díky důmyslnému tvaru sklenice – je široká dole a mírně se zužuje nahoru.

Vysoké sklenice 550 ml z transparentního skla – Používáme bezolovnaté sklo – velmi transparentní a zároveň odolné proti poškrábání, praskání a zmatnění. Sklenice je lehká a snadno se drží v ruce, je také odolná. Sklenice na nápoje 540 ml jsou tak odolné, že je můžete mýt v myčce. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Lehké, odolné sklo – pohodlné používání a mytí.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice nejsou náchylné na zmatnění a poškrábání.
  • Velký objem 550 ml – dokonalý pro přípravo domácích nápojů a koktejlů.

ÄHNLICHE PRODUKTE