KROSNO Avant-Garde Skleničky na šampaňské, Sada 6, 180 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiY2FmNWY4N2NkM2QwZjdkZGNlODRiNjRlZjg5MTE3M2ViNjYwZGQ1N2NlMzJhYjNkODIxZWExMGIxYTNhMGE3YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMzBUMTM6MDk6MTAuMTk2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBrNmxtNGhFei1wd1BydG5fYjJtckdjS21jRThEZjFjQlJyS0RKX0FyVFk4c1dzY3Rpekl6dTY1UWd0bkZtSThIUVdmcjBsQ184MW5DYm91VzIwUlhrS25WRXh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiY2FmNWY4N2NkM2QwZjdkZGNlODRiNjRlZjg5MTE3M2ViNjYwZGQ1N2NlMzJhYjNkODIxZWExMGIxYTNhMGE3YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMzBUMTM6MDk6MTAuMTk2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBrNmxtNGhFei1wd1BydG5fYjJtckdjS21jRThEZjFjQlJyS0RKX0FyVFk4c1dzY3Rpekl6dTY1UWd0bkZtSThIUVdmcjBsQ184MW5DYm91VzIwUlhrS25WRXh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

65 mm

Výška

248 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

200 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579917018043570

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Avant-Garde Skleničky na šampaňské Krosno 200 ml – ideální skleničky pro milovníky šampaňského a jiných šumivých vín

Oslavte s bublinkami šampaňského! – Ruční sběr hroznů, dvojitá fermentace, zmražení krku láhve k získání charakteristické barvy – vše toto přispívá k tomu, že v Champagne vyráběné šumivé víno je tak výjimečné a luxusní. Aby jste se mohli plně těšit z degustace a cítit charakteristickou chuť, vůni a uvolňující se bublinky, stojí za to vsadit na klasické, úzké skleničky na šampaňské.

Klasická sada skleniček na šampaňské 200 ml – Sada skleniček na šampaňské 200 ml je jednou z klasik v naší nabídce. Charakteristický tvar číše, společný pro skleničky z kolekce AVANT-GARDE, byl navržen speciálně s ohledem na šampaňské. Dlouhá, úzká číše zajišťuje, že bublinky se pomalu oxidují a aroma zůstává intenzivní po celou dobu degustace. Skleničky na šampaňské Krosno 200 ml se hodí jak pro setkání s blízkými, tak pro oficiální příjmy – bezolovnaté sklo Crystalline je dokonale průhledné a zároveň odolné. Až skončíte oslavovat se skleničkou šampaňského v ruce, můžete sklo umýt v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Vhodné pro mytí v myčce – skleničky nevyžadují speciální péči pro zachování jejich lesku.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – není náchylné k poškození, a proto vám poslouží po mnoho let.
  • Klasický tvar – elegantní a promyšlený, aby bylo možné vychutnat si chuť a vůni šampaňského to nejlepší.
  • Speciálně navrženo pro šampaňské – ideální skleničky pro milovníky šampaňského a jiných šumivých vín.

KROSNO Skleničky na šampaňské Avant-Garde

Oslavujte s bublinkami šampaňského! – Ruční sběr hroznů, dvojité kvašení, zmrazení krčku láhve, aby bylo dosaženo charakteristické barvy – díky tomu všemu šumivé víno vznikající v kraji Champagne je tak výjimečné a luxusní. Abyste si mohli plně vychutnat jeho charakteristickou chuť, aroma a stoupající bublinky, je dobré k tomu použít klasické úzké skleničky na šampaňské. 

Klasická sada skleniček na šampaňské 200 ml – Sada skleniček na šampaňské 200 ml patří ke klasice naší nabídky. Charakteristický tvar sklenice, který je společný pro skleničky kolekce AVANT-GARDE, byl navržený speciálně pro šampaňské. Díky dlouhé úzké číšce bublinky vyprchávají pomalu a aroma zůstává intenzivní po celou dobu degustace. Skleničky na šampaňské Krosno 200 ml se osvědčí při setkáních s nejbližšími a během oficiálních slavností – bezolovnaté sklo Crystalline je dokonale transparentní a zároveň odolné. Když skončíte oslavy se šampaňským, můžete si skleničky umýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Vhodné do myčky – skleničky nevyžadují zvláštní péči, aby si udržely svůj lesk.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – není náchylné na poškození, proto vám dlouho vydrží.
  • Klasický tvar – elegantní a důmyslný, abyste z chutě a vůně šampaňského získali to nejlepší.
  • Vyvinuto speciálně pro šampaňské – dokonalé skleničky pro milovníky nápojů ze Champagne a jiných sektů.

ÄHNLICHE PRODUKTE