KROSNO Mixology Skleničky na Margaritu, Sada 6, 270 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTZkZjc3MDIxMmEwZjY0ZDA1Y2U4N2VmYWEzNjQ4MmI0ODk3YmJjN2JlM2E5NGVjYTViMGU2NjQ3ZjNmYTEyYnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMTA6NDI6MzIuOTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5ZcmxNWHA2VG1pQXVGbmF6ZUg4RUc3OHZuSW5NREU4MlJfOUIxWDZ4dTR3bGd4VTAwWG5LdXZwTnJXbzlnM1BRcThYNkNHcXRFYk9hREFvX3VZWWhZdTR4ZXZ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTZkZjc3MDIxMmEwZjY0ZDA1Y2U4N2VmYWEzNjQ4MmI0ODk3YmJjN2JlM2E5NGVjYTViMGU2NjQ3ZjNmYTEyYnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMTA6NDI6MzIuOTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5ZcmxNWHA2VG1pQXVGbmF6ZUg4RUc3OHZuSW5NREU4MlJfOUIxWDZ4dTR3bGd4VTAwWG5LdXZwTnJXbzlnM1BRcThYNkNHcXRFYk9hREFvX3VZWWhZdTR4ZXZ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

114 mm

Výška

169 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

270 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578545027028210

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Skleničky na Margaritu – Jedinečný design, praktičnost a perfektní dárek pro každého milovníka koktejlů

Margarita – populární podoba mexické tequily – Charakteristická kůra z limetky a soli, drcený led a specifická chuť balancující mezi sladkostí a kyselostí – margarita je jedním z nejoblíbenějších drinků. Ať už jste příznivcem klasické verze tohoto nápoje na bázi mexické tequily, nebo dáváte přednost sladkým, ovocným variacím, ke servírování se vám bude hodit tradiční sklenička, navržená právě pro margaritu. Výborně se hodí také jako dárek pro milovníka barevných drinků.

Piť margaritu, jako v dobrém baru – Skleničky na margaritu o objemu 270 ml z řady MIXOLOGY jsou jedny z mála, které byly navrženy výhradně pro tento jeden nápoj. Široký, kulatý okraj číše umožňuje, aby byla slaná kůra ještě více efektní. Objem skleničky umožňuje pořádně ochladit drink ledem a díky dlouhé, štíhlé nožce, neohříváte obsah, když držíte skleničku v ruce. Průhledné Crystalline sklo zajišťuje, že barva nápoje je dobře viditelná. Odolnost bezolovnatého skla vůči poškození umožňuje mýt skleničky v myčce.

Stojí za pozornost:

  • Tvar speciálně vytvořený pro margaritu – profesionálně podáte nápoje rodině a přátelům.
  • Možnost mytí v myčce – po degustaci snadno vyčistíte skleničky od charakteristické kůry.
  • Sada 6 skleniček – ideální pro setkání s rodinou a přáteli.
  • Průhledné Crystalline sklo – není náchylné k matnění a škrábancům, takže skleničky vám budou sloužit dlouhé roky.

KROSNO Skleničky na Margaritu Mixology

Margarita – populární varianta pití mexické tequily – Charakteristická krusta z limetky a soli, ledová tříšť a specifická chuť balancující mezi sladkostí a kyselostí – margarita patří k nejoblíbenějším míchaným nápojům. Bez ohledu na to, zda máte rádi klasickou verzi tohoto koktejlu na bází mexické tequily, nebo spíš sladké ovocné variace, na servírování se vám bude hodit tradiční sklenička navržená právě pro margaritu. Dokonale se osvědčí jako dárek pro milovníky míchaných nápojů.

Dejte si margaritu jako v dobrém baru – Skleničky na margaritu 270 ml řady MIXOLOGY patří k nemnoha těm, které vznikly pouze pro konkrétní nápoj. Široký kulatý okraj sklenice zajistí, že slaná krusta bude ještě efektnější. Díky jejímu objemu jde nápoj pořádně vychladit lede, díky dlouhé štíhlé nožce nebudete zahřívat obsah, když budete držet skleničku v ruce. Díky transparentnímu sklu Crystalline je dobře vidět barva nápoje. Odolnost bezolovnatého skla proti poškození umožňuje mýt skleničky v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Tvar vytvořený speciálně pro margaritu – můžete profesionálně servírovat nápoje rodině a známým.
  • Vhodné do myčky – po degustaci snadno umyjete skleničky z charakteristické krusty.
  • Sada 6 skleniček – osvědčí se při setkáních s rodinou a známými.
  • Transparentní sklo Crystalline – není náchylné na zmatnění a poškrábání, proto vám tyto skleničky dlouho vydrží.

ÄHNLICHE PRODUKTE