KROSNO Mixology Kónické sklenice na pšeničné pivo, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGZkMTQxYTMxMGI0ZDg5NzA2OTFjMTg3YmEzMWFjZmU5M2I3MzMwZTgyM2RjZjZjODlmMmNkYzI2NWE4MzBmNXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDE6MDE6NTIuOTQ4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBRNUtzOHNDbHdGQ2tLbkRXZ3ZxTjBFTzZwNzhyWjRTOXdvTWtSZm9jaGlGQXhsb1MzZjREM09XSDdKVHlDUXplNl9yQ3FNWXhMMkxJWll3Q3F4NE9KeEJwbFZ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGZkMTQxYTMxMGI0ZDg5NzA2OTFjMTg3YmEzMWFjZmU5M2I3MzMwZTgyM2RjZjZjODlmMmNkYzI2NWE4MzBmNXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDE6MDE6NTIuOTQ4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBRNUtzOHNDbHdGQ2tLbkRXZ3ZxTjBFTzZwNzhyWjRTOXdvTWtSZm9jaGlGQXhsb1MzZjREM09XSDdKVHlDUXplNl9yQ3FNWXhMMkxJWll3Q3F4NE9KeEJwbFZ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

84 mm

Výška

230 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F688466050006120

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Kolekce sklenic na pivo typu klepsydra – sofistikovaný dotek k vašemu stolování a domácímu dekoru

Vysoká Sklenice na Pivo 500 ml, Typu Klepsydra pro Degustaci Piva – Správné zobrazení barvy piva a výška pěny – to vše má význam nejen při konzumaci řemeslných piv, ale i klasických světlých a tmavých piv. Proto je vždy důležité vybrat správnou sklenici pro daný typ piva. Doporučené sklenice na pšeničné pivo 500 ml z naší kolekce MIXOLOGY mají charakteristický tvar klepsydry – jsou vysoké a stěny se jemně rozšiřují směrem nahoru. Zúžení umožňuje pohodlné držení sklenice v ruce.

Sklenice nejen na Pšeničné Pivo – Vysoká sklenice na pivo 500 ml je nezbytností nejen při domácích degustacích pšeničného piva, ale také při degustacích v restauracích, barech nebo klubech. Umožňuje zdůraznit jak barvu, tak i aroma piva, které se uvolňuje déle díky výšce sklenice. Navíc sklenice typu klepsydra je ideální pro studené radlery a cidery.

Na co si dát pozor:

  • Ideální dárek pro milovníka piva – sklenice navržené pro degustaci různých druhů piva.
  • 6 sklenic v sadě – degustujte pivo ve společnosti rodiny a přátel.
  • Promyšlený tvar – charakteristická forma klepsydry je pohodlná pro držení v ruce a pomáhá déle udržet pěnu.
  • Vhodné pro myčku nádobí – sklo nevyžaduje časově náročné ruční mytí.

KROSNO Vysoké sklenice na pšeničné pivo Mixology

Kónické sklenice na degustaci piva – Věrná barva piva, vysoká pěna – to vše je důležité nejenom při pití řemeslných piv, ale také klasických světlých i tmavých. Proto je vždy důležité zvolit správnou sklenici pro daný druh piva. Námi doporučované sklenice na pšeničné pivo 500 ml z kolekce Mixology mají charakteristický kónický tvar – jsou vysoké, mírně se otevírající nahoře. Zúžení zajišťuje pohodlné držení sklenice v ruce.

Sklenice nejen na pšeničné pivo – Vysoké pivní sklenice 500 ml je nutnost při domácích degustacích piva, ale také v podniku – restauraci, hospodě nebo klubu. Umožňuje totiž zvýraznit barvu i vůni piva, která se díky výšce sklenice uvolňuje mnohem déle. Sklenice konického tvaru se navíc dokonale hodí na zimní radlery a cidry. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Dokonalý dárek pro milovníka piva – sklenice jsou určeny na různé druhy piva.
  • Sada obsahuje 6 sklenic – vychutnejte si pivo s rodinou nebo přáteli.
  • Důmyslný tvar – charakteristický kónus se dobře drží v ruce a zajišťuje delší udržení pěny.
  • Vhodné do myčky – sklenice nevyžadují pracné ruční mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE