KROSNO Mixology Sklenice na cider, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

91 mm

Výška

110 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C366050001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Velké Sklenice na Cider – ideální volbu pro každý domácí bar nebo jídelní stůl

Prozkoumejte cider v jeho nejlepší podobě – Sladký, hořký, kyselý, hořko-trpký, trpko-sladký – chuťové nuance cideru se liší v závislosti na odrůdě jablek, ze kterých byl vyroben. Jemnější chuť oproti jiným alkoholům a přirozený původ cideru, vznikajícího z kvašené jablečné šťávy, z něj činí stále populárnější nápoj, přestože na polském trhu není novinkou – jeho tradice sahá až do 16. století. U nás najdete sklenice na cider o objemu 500 ml z kolekce MIXOLOGY, speciálně navržené pro jeho degustaci – průhledné sklo vám umožní posoudit barvu a široká sklenice uvolní aroma nápoje.

Prostorné sklenice na cider o objemu 500 ml – Velká kapacita sklenic na cider 500 ml je vhodná také pro podávání domácího kompotu nebo nápojů s drceným ledem, mátou nebo citrusy. Jednoduchý tvar zaručuje, že sklenice jsou klasické – hodí se prakticky ke každému stolování. Při výrobě používáme odolné sklo, takže nemusíte ztrácet čas ručním mytím – sklenice jsou vhodné do myčky.

Stojí za pozornost:

  • Lehké, odolné sklo – ideální pro držení v ruce.
  • Vhodné pro mytí v myčce – snadno a rychle vyčistíte sklenice po degustaci.
  • Průhledné sklo – křišťálová průhlednost umožňuje posoudit barvu nápoje.
  • Velká kapacita (500 ml) – sklenice navržené s ohledem na milovníky cideru.

KROSNO Sklenice na cider nápoje Mixology

Poznejte cider z té nejlepší stránky – Sladký, hořký, s kyselinkou, hořce trpký, trpce sladký – chuťové tóny cideru se liší podle druhu jablek, ze kterých byl vyroben. Decentnější chuť než u jiných alkoholických nápojů a přírodní původ cideru, vznikajícího z fermentovaného jablečného moštu činí, že má stále více příznivců, i když není na trhu tak úplně novinkou – jeho tradice sahá do 16. století. U nás najdete skleničky na cider 500 ml z kolekce MIXOLOGY, vytvoření speciálně pro jeho degustaci – transparentní sklo vám umožní hodnotit jeho barvu a široká sklenice uvolní vůni tohoto nápoje.

Velké sklenice na cider 500 ml – Díky velkému objemu jsou sklenice na cider 500 ml vhodné také pro podávání domácího kompotu a nápojů s ledovou tříští, mátou nebo citrusy. Díky jednoduchému tvaru se jedná o klasické sklenice, které budou ladit s téměř každým stolním nádobím. Pro jejich výrobu používáme odolné sklo, proto nemusíte ztrácet čas s jejich ručním mytím – sklenice jsou vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti:

  • Lehké a odolné sklo – velmi dobře se drží v ruce.
  • Vhodné do myčky – snadno a rychle umyjete sklenice po použití.
  • Transparentní sklo – krystalická průhlednost umožňuje hodnotit barvu nápoje.
  • Velký objem (500 ml) – sklenice vytvořené pro milovníky cideru.

ÄHNLICHE PRODUKTE