KROSNO Mixology Sklenice s vertikálním optickým vzorem, Sada 6, 350 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTU1YjAzMTg4MzE5MzQ0MTQ1YTViZTM2YmZiOGFhZWY2MjQ5YmUwMWVmMWNkZDBiMTVlZjA5ZmRiZDI3NmU4YnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjNUMjI6NTg6MTIuMjU4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5GcXdDOGpXaEVfN0ZPM2tSSDladmZVSkF5dEhLaHhhZ2d0bWpTYWRBVmpNdXhVeXdOcE9iRlpfYWhYNFFPOGNHSDZ3dEU4b0VtY3BvN0d2Rkp0bjVmZmJvaDl3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTU1YjAzMTg4MzE5MzQ0MTQ1YTViZTM2YmZiOGFhZWY2MjQ5YmUwMWVmMWNkZDBiMTVlZjA5ZmRiZDI3NmU4YnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjNUMjI6NTg6MTIuMjU4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5GcXdDOGpXaEVfN0ZPM2tSSDladmZVSkF5dEhLaHhhZ2d0bWpTYWRBVmpNdXhVeXdOcE9iRlpfYWhYNFFPOGNHSDZ3dEU4b0VtY3BvN0d2Rkp0bjVmZmJvaDl3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

89 mm

Výška

85 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

350 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C366035011520

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Sklenice s Optickým Efektem 350 ml na Nápoje, Cider, Koktejly – Ideální pro Stylové Servírování nápojů

Minimalistické, éterické a elegantní – nádherně odrážející světlo sklenice z kolekce MIXOLOGY jsou perfektním každodenním doplňkem pro milovníky jemnosti. Struktura na jejich tenkých stěnách způsobuje, že sluneční paprsky tančí na každém zlomu textury, a barva nápoje získává dodatečný lesk.

Kromě své subtilnosti a příjemné estetiky jsou sklenice z kolekce MIXOLOGY o objemu 350 ml ideální pro servírování nejen vody nebo džusů, ale také koktejlů s velkým množstvím ledu. Mohou být myty v myčce bez obavy o ztrátu průhlednosti. Praktické a zároveň odpovídající současným trendům minimalismu, jemných textur a lehkosti, tyto nádoby jistě budou skvělou ozdobou stolu v mnoha domácnostech. Rýhované stěny sklenice, zdobené hustým svislým optickým efektem, jsou moderním akcentem, který jim dodává jedinečný styl.

Stojí za pozornost:

  • Jednoduchá forma
  • Moderní svislý optický efekt
  • Objem 350 ml
  • Vhodné pro mytí v myčce

KROSNO Sklenice s vertikálním optickým vzorem na nápoje, cider a koktejly Mixology

Minimalistické, éterické a elegantní – krásně světlem odrážející se sklenice z kolekce MIXOLOGY jsou dokonalými každodenními předměty pro milovníky jemnosti. Struktura na jejich tenkých stěnách nechá sluneční paprsky tančit na každém záhybu vzoru, a barva nápoje získává další lesk.

Kromě jejich jemnosti a příjemné estetiky jsou sklenice o objemu 350 ml z kolekce MIXOLOGY ideální nejen na vodu nebo šťávy, ale také na nápoje s množstvím ledu. Mohou být bez obav umyty v myčce na nádobí, aniž by ztratily svou průhlednost. Praktické a zároveň v souladu s aktuálními trendy minimalismu, měkkých textur a lehkosti, budou tyto nádoby určitě nádhernou dekorací na mnoha domácích stolcích. Žebrované stěny sklenice, zdobené hustým vertikálním optickým vzorem, jsou módním detail, který jim dodává jedinečný styl.

Stojí za zmínku:

  • Jednoduchý tvar
  • Módní vertikální optický vzor
  • Objem 350 ml
  • Možnost mytí v myčce na nádobí

ÄHNLICHE PRODUKTE