KROSNO Deco "Summer Time" Sklenice na studené nápoje, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNTE2YzBkZGQzODIwOGU5ZDlkOGYwNjY5YjBhMTE0MDBjNzZiNTc2NmU1YWU5YmU2NTYwNWRkMDFhMzBhMzRhMnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjdUMDA6NTI6MDkuMjE3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9vWVNPRWdHeEotT3Y4ZUYzenpXbmdxRWY1cXF2bkt5WjFRWE5vS05vVXRnN25hakJScDNLR1l2anI5MW12RWtuMUJJUVhHU2d4bHVsSDhWcnkyRmthVHFOVWRnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNTE2YzBkZGQzODIwOGU5ZDlkOGYwNjY5YjBhMTE0MDBjNzZiNTc2NmU1YWU5YmU2NTYwNWRkMDFhMzBhMzRhMnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjdUMDA6NTI6MDkuMjE3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9vWVNPRWdHeEotT3Y4ZUYzenpXbmdxRWY1cXF2bkt5WjFRWE5vS05vVXRnN25hakJScDNLR1l2anI5MW12RWtuMUJJUVhHU2d4bHVsSDhWcnkyRmthVHFOVWRnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

81 mm

Výška

97 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

F687339030047HR0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Deco Summer Time Elegantní Skleničky na Nápoje – Ideální pro Letní Setkání a Každodenní Používání

Dekorativní Skleničky na Studené Nápoje Deco 'Summer Time' – Tropický Akcent ve Vašem Domově. Tyto dekorativní skleničky o objemu 300 ml vás přenesou do světa tropů – stačí jen vhodný nápoj, kterým je naplníte. Tropický vzor je ideálním společníkem pro chlazené nápoje. Sada obsahuje šest unikátních skleniček, které upoutají pozornost svým elegantním designem a moderním dekorem.

Sada Skleniček, Které Obohatí Váš Volný Čas – Neztrácejte čas ani peníze na hledání dokonalých doplňků do domu. Naše dekorativní skleničky nejsou jen esencí krásy, ale jsou také dostupné za atraktivní cenu. To je opravdové potěšení pro milovníky elegantního designu a vysoké kvality. Doporučujeme ruční mytí skleniček, aby si co nejdéle zachovaly svůj perfektní vzhled.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Sada 6 skleniček ze série DECO – ideální na léto.
  • Moderní dekor – navodí tropickou, relaxační atmosféru.
  • Atraktivní cena – za výjimečnou kvalitu a originální design.

KROSNO Ozdobné sklenice na studené nápoje Deco "Summer Time"

Ozdobné sklenice na nápoje 300 ml – Sklenice, které vás přenesou do světa tropů – aby to bylo kompletní, potřebujete pouze vhodný nápoj, kterým je naplníte. Tropický potisk představuje dokonalý doprovod pro chlazené nápoje. Sada obsahuje šest neopakovatelných sklenic, které přitahují pozornost svým elegantním designem a moderním dekorem. 

Sada sklenic, které zpříjemní volný čas – Neztrácejte čas ani peníze na hledání dokonalých doplňků do domácnosti. Naše ozdobné sklenice jsou nejenom esencí krásy, ale jsou také k dostání za atraktivní cenu. Je to skutečný požitek pro milovníky vkusného designu a vysoké kvality. Doporučujeme ruční mytí sklenic, aby si udržely svůj perfektní vzhled co nejdéle.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic řady DECO – dokonalé na léto.
  • Moderní dekor – přenese do tropické, relaxační nálady.
  • Atraktivní cena – za jakou získáte výjimečnou kvalitu a originální design.

ÄHNLICHE PRODUKTE