KROSNO Star Sklenice na bílé víno, vodu, Stříbrné hvězdičky, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMDVmMjY3MzM1ODExOTIyYjgyMTI4ZjIzY2ZmNjgyMDBiMmJmOThhZTk5ZWExNzNlOTU3YjlmN2QyNDRlOTJlNXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMDQ6NTU6MTAuMDM3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5zSHpBZW5ZMjl0aUg1NmlJcXpyUnc0eWQ0R2NOTHJ5VDB5eFBjdFE4Yk5NZk9UczlreFRJNTZFXzdsc3BFa2hSWHFQaVprcEFEY2RiVE5HdVF4cTlLRmNNMy1RIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMDVmMjY3MzM1ODExOTIyYjgyMTI4ZjIzY2ZmNjgyMDBiMmJmOThhZTk5ZWExNzNlOTU3YjlmN2QyNDRlOTJlNXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMDQ6NTU6MTAuMDM3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5zSHpBZW5ZMjl0aUg1NmlJcXpyUnc0eWQ0R2NOTHJ5VDB5eFBjdFE4Yk5NZk9UczlreFRJNTZFXzdsc3BFa2hSWHFQaVprcEFEY2RiVE5HdVF4cTlLRmNNMy1RIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

123 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

F686376050094ES0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Star Skleničky na bílé víno Stříbrné Hvězdy – atraktivní tvar a jemnost se snadno začlení do vaší kolekce skleniček

Dekorativní skleničky na nápoje 500 ml – Skleničky typu stemless z kolekce STAR jsou synonymem elegance, ale to není jejich jediná výhoda, jsou také velmi praktické. Zvlášť v tak atraktivním provedení – s potiskem stříbrných hvězdiček. Dodají zajímavý charakter jakémukoli nápoji, ale také dezertu, který se rozhodnete v nich podávat. Chcete překvapit hosty? Krásné stolování je spolehlivým způsobem!

Sada skleniček, které se nikdy neokoukají – Velká kapacita skleniček 500 ml znamená, že jsou velmi univerzální. Průhledné stěny a jejich kulatý tvar perfektně zvýrazňují jejich obsah a tvoří originální dekoraci stolu. Doporučuje se je mýt ručně, aby co nejdéle udržely atraktivní vzhled.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 skleniček – ideální množství pro přijetí hostů.
  • Elegantní design – atraktivní tvar a jemnost se snadno začlení do vaší kolekce skleniček.
  • Moderní dekor – stříbrné hvězdičky se hodí nejen na Vánoce.
  • Atraktivní cena – získáte výjimečnou kvalitu, aniž byste utratili mnoho.

KROSNO Ozdobné sklenice na bílé víno nápoje Stříbrné hvězdičky Star

Ozdobné sklenice na nápoje 500 ml – Sklenice typu stemless z kolekce STAR se pojí s elegancí, což je ale pouze jedna z jejich předností, protože jsou také velmi praktické. Obzvlášť v tak atraktivním provedení – s potiskem stříbrnými hvězdičkami. Dodají zajímavý charakter všem nápojům, ale také dezertům, který se rozhodnete v nich servírovat. Chcete překvapit své hosty? Spolehlivým způsobem je použití zajímavého prostírání!

Sada sklenic, které se nikdy neomrzí – Velký objem sklenic – 500 ml garantuje jejich velkou všestrannost. Transparentní stěny a baňatý tvar dokonale prezentují jejich obsah a přestavují originální stolní dekoraci. Je dobré je mýt ručně, aby si co nejdéle udržely svůj atraktivní vzhled. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – optimální množství pro hosty.
  • Elegantní design – díky atraktivnímu tvaru a decentnímu vzhledu zapadnou do vaší kolekce sklenic.
  • Moderní dekor – stříbrné hvězdičky se osvědčí nejen o Vánocích.
  • Atraktivní cena – získáte výjimečnou kvalitu za výhodnou cenu. 

ÄHNLICHE PRODUKTE