KROSNO Star Sklenice na víno Stříbrné visící hvězdičky, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMDVmMjY3MzM1ODExOTIyYjgyMTI4ZjIzY2ZmNjgyMDBiMmJmOThhZTk5ZWExNzNlOTU3YjlmN2QyNDRlOTJlNXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMDQ6NTU6MTAuMDM3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5zSHpBZW5ZMjl0aUg1NmlJcXpyUnc0eWQ0R2NOTHJ5VDB5eFBjdFE4Yk5NZk9UczlreFRJNTZFXzdsc3BFa2hSWHFQaVprcEFEY2RiVE5HdVF4cTlLRmNNMy1RIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMDVmMjY3MzM1ODExOTIyYjgyMTI4ZjIzY2ZmNjgyMDBiMmJmOThhZTk5ZWExNzNlOTU3YjlmN2QyNDRlOTJlNXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMDQ6NTU6MTAuMDM3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5zSHpBZW5ZMjl0aUg1NmlJcXpyUnc0eWQ0R2NOTHJ5VDB5eFBjdFE4Yk5NZk9UczlreFRJNTZFXzdsc3BFa2hSWHFQaVprcEFEY2RiVE5HdVF4cTlLRmNNMy1RIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

123 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

F686376050094ER0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Star Sklenice na Bílé Víno Stříbrné Vzory Hvězd - jemné sklo a stříbrný potisk vytváří velmi dobrý dojem

Dekorativní Sklenice 500 ml – Sada ozdobných sklenic bez stopky na nápoje o objemu 500 ml je návrhem, který nejenže září elegancí, ale je také velmi praktický v každodenním životě. Jejich atraktivní design s potiskem stříbrných hvězd dodá charakter každému nápoji nebo dezertu, který v nich servírujete. Velká kapacita sklenic je ideální pro podávání různých druhů nápojů, od džusů a limonád po koktejly a víno. Tenké stěny sklenic z kolekce STAR a jejich objemný tvar dokonale zvýrazňují obsah a zároveň představují originální dekoraci stolu. Jsou jednoduché a velmi efektní.

Sada Ozdobných Sklenic s Hvězdami – Sada se skládá ze 6 sklenic, které vás nikdy neomrzí. Elegantní dekorativní prvky upoutávají pozornost a podněcují k jejich každodennímu používání. Mají krásný tvar a potisky, proto je vhodné je mýt ručně, aby si dlouho udržely svou atraktivitu. Nestojí za to přeplácet za stylové doplňky do domu! Naše ozdobné sklenice jsou nejen elegantní, ale také dostupné za příznivou cenu. Výběrem naší sady doplníte svoji sbírku sklenic o nové, unikátní kousky.

Stojí za pozornost:

  • Sada 6 sklenic – vhodné pro setkání ve větší společnosti.
  • Elegantní design – jemné sklo a stříbrný potisk vytváří velmi dobrý dojem.
  • Moderní dekor – stříbrné hvězdy, které dodávají sklenicím kouzlo.

KROSNO Ozdobné sklenice na bílé víno Stříbrné visící hvězdičky Star

Ozdobné sklenice 500 ml – Sada ozdobných sklenic typu stemless na nápoje s objemem 500 ml je nejenom esencí elegance, ale je také velmi praktická při každodenním používání. Jejich atraktivní design s potiskem stříbrnými hvězdičkami dodá styl každému nápoji a dezertu, který v nich budete servírovat. Díky svému velkému objemu jsou tyto sklenice optimální pro podávání nápojů různého druhu, od šťáv a limonád po koktejly a víno. Tenké stěny sklenic kolekce STAR a jejich baňatý tvar dokonale prezentují obsah a zároveň představují originální dekoraci stolu. Je to jednoduché a velmi efektní.

Sada ozdobných sklenic s hvězdičkami – Sada obsahuje 6 sklenic, které se vám nikdy neomrzí. Elegantní ozdobné prvky přitahují pozornost a vybízejí k jejich každodennímu používání. Mají hezkou formu a potisk, proto je dobré je mýt ručně, aby dlouho zůstaly atraktivní. Nepřeplácejte stylové doplňky do domácnosti! Naše ozdobné sklenice jsou nejenom elegantní, ale také za atraktivní cenu. Kupte si naší sadu a doplňte svou sbírku sklenic o nové zajímavé kusy.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – jsou vhodné na setkání větší společnosti.
  • Elegantní design – jemné sklo a stříbrný potisk dělají velmi dobrý dojem. 
  • Moderní dekor – stříbrné hvězdičky, které dodávají sklenicím kouzlo.

ÄHNLICHE PRODUKTE