KROSNO Infinity Sklenice na vodu, Sada 6, 490 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

92 mm

Výška

122 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

490 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C939049001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Infinity Velké Sklenice na nápoje – univerzální design a funkčnost

Infinity Velké Sklenice na nápoje – Neomezený seznam možností použití elegantních a originálních sklenic z kolekce INFINITY s objemem 490 ml z nich činí ideální volbu pro ty, kteří milují neotřelá řešení ve své kuchyni. V těchto lesklých a dokonale průhledných nádobách s geometrickým tvarem, který se zužuje odspodu nahoru, lze podávat vodu, džusy, koktejly, ale i dezerty. Možností použití je nekonečno!

Klíčové vlastnosti těchto sklenic zahrnují – kromě zajímavého tvaru – také ergonomický design a stabilní dno. Sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla, které je možné mýt v myčce bez obav ztráty lesku a průhlednosti. Je vhodné mít doma alespoň jeden komplet sklenic INFINITY – pro každodenní použití i pro oslavu důležitých okamžiků.

Sklenice INFINITY jsou ideální pro ty, kteří chtějí své nápoje podávat stylově a moderně. Jejich univerzální design a funkčnost se hodí jak do moderně zařízených kuchyní, tak do tradičnějších prostorů, čímž představují skvělý doplněk pro každou domácnost důrazem na styl a kvalitu.

Na co si dát pozor:

  • Moderní tvar v souladu s nejnovějšími trendy
  • Hladký okraj
  • Stabilní dno
  • Dokonale průhledné sklo

KROSNO Sklenice na vodu Infinity

PRŮHLEDNÉ SKLO – Sklenice na vodu jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které je odolné proti mechanickému poškození a zamlžení. Dlouhodobá investice, také skvělý dárek.

SET 6 SKLENIC – Sklenice jsou vyrobeny z dokonale průhledného skla, mají výšku 122 mm a průměr 92 mm. Úžasně odrážejí světelné odlesky, díky čemuž vypadá obsah v nich skvěle.

ELEGANTNÍ DESIGN – Sklenice na vodu z kolekce Infinity vynikají svým moderním, geometrickým tvarem, který je perfektní pro jakýkoliv interiér a stolní nádobí. Sklenice jsou ideální pro letní horko, každodenní použití, stejně jako pro večírky nebo oslavy ve větších skupinách.

UNIVERZÁLNÍ – Můžete tyto sklenice použít jak chcete, nejen na podávání vody, ale také šťáv, nápojů a dezertů.

BEZPEČNOST – Tyto sklenice na vodu jsou vyrobeny z 100% bezolovnatého skla. Mají dobře tvarovaný tvar pro bezpečné uchopení.

ÄHNLICHE PRODUKTE