KROSNO Infinity Sklenice na červené víno, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

92 mm

Výška

240 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C931050001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Infinity Neomezený Půvab – Skleničky na Červené Víno

Slavíme umění pití vína – Barva, vůně, chuť – při ochutnávce vína je důležité vše. Naše sklenice jsou speciálně navrženy pro milovníky červeného vína. Série INFINITY představuje klasiku – sklo, které nikdy nevyjde z módy.

Hluboká červená až do černé, bordó, purpurová, odstíny fialové – červené víno může mít různé podoby. Perfektně průzračné bezolovnaté sklo Crystalline vám umožní posoudit barvu vína. Kromě toho je odolnější vůči prasklinám a při zatřepení vydává krásný, čistý zvuk.

V centru pozornosti jsou samozřejmě chuť a vůně: zužující se směrem nahoru, prostorná (500 ml) číše umožňuje je plně ocenit. Ochutnávku také usnadňuje dlouhá nožka – můžete pohodlně držet sklenici na červené víno 500 ml, aniž byste horkem ruky ohřáli nápoj.

Sklenice na červené víno Krosno INFINITY – Suché k divočině, polosuché k červenému masu, polosladké nebo sladké k dezertům, sklenka na lepší trávení a spánek – naše sklenice vám umožní ocenit chuť a vůni každého druhu vína. Ať už sestavujete sadu na důležitou oslavu nebo si chcete doma odpočinout s láhví oblíbeného vína, sklo z kolekce INFINITY zaručuje degustaci v PREMIUM kvalitě.

Stojí za zmínku:

  • Nadčasový, geometrický tvar číše – krásný a praktický.
  • Hladký okraj – pohodlný během ochutnávky.
  • Odolné, lesklé sklo Crystalline – umožňuje důkladnou analýzu obsahu sklenice.
  • Dlouhá, štíhlá nožka – symbol elegance.
  • Velká kapacita (500 ml) – ideální pro plnohodnotnou ochutnávku.

KROSNO Sklenice na červené víno Infinity

Sklenice na červené víno 500 ml – Oslavte umění pití vína Barva, aroma, chuť – při degustaci vína vše hraje svou roli. Naše sklenice byly navrženy speciálně na červené víno a pro jeho milovníky. Řada Infinity je klasika – sklo, které nikdy nevyjde z módy. 
Sytě rudé až černé, vínové, purpurové, s fialovými odstíny – červené víno může mít různé tváře. Dokonale transparentní bezolovnaté sklo Crystalline vám umožní ocenit barvu vína. Kromě toho je odolné proti poškození a při ťuknutí vydává hezký čistý zvuk.
V centru pozornosti jsou samozřejmě chuť a vůně: nahoru se zužující, velký (500 ml) kalíšek je dobře zvýrazňuje. Degustaci usnadňuje také dlouhá stopka – můžete pohodlně držet sklenici červeného vína 500 ml, aniž byste ho zahřívali svou rukou.

Sklenice na červené víno Krosno INFINITY – Suché ke zvěřině, polosuché k červeným masům, polosladké nebo sladké k dezertům, sklenice vína pro lepší trávení a spánek – naše sklenice vám umožní ocenit chuť a aroma každého druhu vína. Bez ohledu na to, zda dáváte dohromady prostírání na důležitou slavnost, nebo chcete relaxovat doma s láhví vína, které máte rádi, sklenice z kolekce Infinity vám zajistí degustaci v prémiové kvalitě.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Nadčasový, geometrický tvar – hezký a praktický.
  • Hladký okraj – komfortní při degustaci.
  • Odolné a třpytivé sklo Crystalline – umožňuje důkladně zkoumat obsah sklenice.
  • Dlouhá, štíhlá stopka – je známkou elegance.
  • Velký objem (500 ml) – optimální pro komplexní vychutnání.

ÄHNLICHE PRODUKTE