KROSNO Perla Tulipánové kalíšky typu goblet na víno, Sada 4, 480 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

94 mm

Výška

268 mm

Počet kusů

4

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

480 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F576923048024000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Perla Sklenice na Červené Víno – Elegance a Kvalita pro Každou Příležitost

Tulipánové Sklenice typu Goblet na Víno nebo Vodu z Kolekce Perla – Prostorné a elegantní sklenice typu goblet z kolekce Perla od KROSNO jsou praktické a objemné, vhodné pro různé příležitosti. Jsou ideální nejen pro degustaci vín, ale také pro podávání nealkoholických nápojů a vody. Tento set sklenic umožňuje zpříjemnit speciální večer a zároveň proměnit každodenní chvíle s blízkými v nezapomenutelné zážitky. Jejich promyšlená kompozice a jednoduchost designu je vhodná pro milovníky klasických, ale současně elegantních řešení, a lze je snadno sladit s různými styly interiérů.

Univerzální Sklenice pro Každou Příležitost – Pokud hledáte univerzální sklenice vhodné jak pro slavnostní přípitky, tak pro každodenní oslavu chvil s blízkými, tyto sklenice z kolekce Perla jsou ideální volbou. Charakteristický tvar obrácené kapky, štíhlost a výška sklenic zdůrazňují jejich eleganci a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla Crystalline, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Navíc jsou tyto sklenice vhodné pro mytí v myčce nádobí, což zjednodušuje jejich údržbu.

Co je důležité si všimnout:

  • Tvar obrácené kapky
  • Štíhlé a vysoké
  • Sklo nejvyšší kvality Crystalline
  • Možnost mytí v myčce nádobí

KROSNO Tulipánové kalíšky typu goblet na víno nebo vodu Perla

S kolekcí tulipánových kalíšků Perla vám budou nápoje chutnat ještě lépe. Tyto kalíšky jsou nejen skvělým doplňkem pro váš stůl, ale také skvělým způsobem, jak okořenit váš jídelníček. Ať už oslavujete speciální událost nebo si užíváte každodenní okamžiky, tyto kalíšky dodají vašim chvílím vznešený nádech a eleganci. Vyzkoušejte je již dnes a dopřejte si nezapomenutelné zážitky s tímto klenotem mezi skleničkami.

Elegantní kalíšek o impozantních rozměrech a nádherném vzhledu. Prostorný a praktický produkt. Může být použit pro degustaci vína, ale stejně tak poslouží k podávání nealkoholických nápojů a vody. Přinese radost do vašeho výjimečného večera a udělá z každého okamžiku s blízkými nezapomenutelný zážitek. Prostý a promyšlený design se dokonale hodí do vkusu milovníků klasických a elegantních řešení. Hodí se do většiny interiérů, bez ohledu na styl místnosti. Kalíšky je možné mýt v myčce na nádobí, což zvyšuje jejich užitnou hodnotu a usnadňuje péči o ně.

Pokud hledáte univerzální sklo, které bude skvělé při vztyčování slavnostních toastů, ale zároveň bude vhodné pro každodenní oslavy okamžiků s blízkými, tyto kalíšky budou trefou do černého.

Stojí za to si všimnout:

  • Tvar obrácené kapky
  • Střídmý a vysoký design
  • Skleněné Crystalline nejvyšší kvality
  • Možnost mytí v myčce na nádobí

ÄHNLICHE PRODUKTE