KROSNO Perla Skleničky na šampaňské, Sada 4, 170 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

75 mm

Výška

270 mm

Počet kusů

4

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

170 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F576923017062000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Perla – Sklenice na šampaňské 170 ml: Luxusní Design pro Oslnivý Domov

Tulipánové Kielichy na Šampaňské nebo Prosecco z Kolekce Perla – Tento kielich byl vytvořen s myšlenkou na degustaci šampaňského, prosecca a cavy. Je štíhlý a jemný, což ještě více zdůrazňuje dlouhá, tenká noha a malý objem. Tvar štíhlého zvonu zajišťuje, že nápoj se jemně rozlévá po stěnách nádoby a nabízí možnost obdivovat bublinky. Flétna vyrobená ze skla Crystalline zaručuje dokonalý lesk na mnoho let, což je významný prvek v designu a prezentaci každého nápoje.

Nejvyšší kvalita a praktičnost v jednom – Pokud hledáte univerzální sklo, které se hodí pro vznášení slavnostních přípitků, ale zároveň je vhodné pro každodenní oslavu chvil s blízkými, tyto kielichy jsou skvělou volbou. Další výhodou je, že je můžete mýt v myčce, což znamená snadnou údržbu a dlouhodobé zachování krásného vzhledu. Sada 4 kusů je ideální pro rodinné oslavy nebo přátelská setkání, přičemž minimalistický design se hodí jak do klasických, tak moderních interiérů.

Co je důležité si všimnout:

  • Tvar obrácené kapky
  • Štíhlé a vysoké
  • Nejvyšší kvality sklo Crystalline
  • Možnost mytí v myčce

KROSNO Tulipánové šampaňské a proseccové sklenky Perla - Vychutnejte si šumivou oslavu!

Naše sklenky Perla byly speciálně navrženy s ohledem na degustaci šampaňského, prosecca a cavy. Jejich střídmý a jemný design, dlouhá tenká nožka a malý objem dodávají sklenkám eleganci. Tvar střídmého zvonu umožňuje nápoji jemně se rozlévat po stěnách sklenky, což Vám umožní obdivovat taneček perliček. Bez ohledu na to, zda plánujete vztyčit slavnostní toast, či si užít každodenní oslavy s blízkými, naše sklenky Perla budou perfektní volbou.

Flétna je vyrobena ze skla Crystalline nejvyšší kvality, které zajišťuje nesmírný lesk a trvanlivost na mnoho let. A co je ještě lepší, sklenky lze snadno mýt v myčce na nádobí, což usnadňuje jejich údržbu.

Stojí za to si všimnout:

  • Výrazný tvar ve formě obrácené kapky, který zlepšuje degustaci
  • Střídmý a nadčasový design, který zapadne do každého interiéru
  • Kvalitní skleněný materiál Crystalline pro dokonalý lesk a odolnost
  • Možnost mytí v myčce na nádobí pro pohodlnou údržbu

ÄHNLICHE PRODUKTE