KROSNO Harmony Skleničky na Prosecco, Sada 6, 280 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYzk2NmY4MjQ3YjY0MjA0ZmY1YThhZWZkYzdmYTQzNDhmNWNlZWI2ZjAyOWYzYWEwNjBlOTlhN2U1ZjJjYjQyMXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMjE6MjU6NDEuNTUzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1ScXEtYWtGMUNoaTRjQ0drMEFEdnQxN0wwQzNTZ2ZKeUZ5Vy1lbEFhelNuVTZQcmQ0ZTFYM21CVGFnaHNlUFlmRHYtVzdiTW4yQjh4M0FESmtHSEI1Rk9QY3lRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYzk2NmY4MjQ3YjY0MjA0ZmY1YThhZWZkYzdmYTQzNDhmNWNlZWI2ZjAyOWYzYWEwNjBlOTlhN2U1ZjJjYjQyMXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMjE6MjU6NDEuNTUzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1ScXEtYWtGMUNoaTRjQ0drMEFEdnQxN0wwQzNTZ2ZKeUZ5Vy1lbEFhelNuVTZQcmQ0ZTFYM21CVGFnaHNlUFlmRHYtVzdiTW4yQjh4M0FESmtHSEI1Rk9QY3lRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

75 mm

Výška

246 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

280 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57B576028004020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Sklenice na Prosecco – vylepšete zážitek z degustace a přidejte styl a sofistikovanost do vašeho domova

Degustace Italského Vína s Bublinkami – Italské prosecco je již klasikou mezi šumivými víny. Jemná, ovocná, citrusová vůně, ve které se mohou objevit i květinové tóny, osvěžující chuť a velké množství bublinek dělají z prosecca stále častější alternativu šampaňského. Prosecco je obzvláště vhodné pro horké dny, kdy potřebujete osvěžení. Můžete jej podávat chlazené na teplotu 6-8 stupňů. Bude vynikající s jemným masem, ovocem, rybami a mořskými plody. Pokud si vyberete prosecco v čisté formě, a ne jako součást koktejlu, určitě se vám bude hodit sklenice na šumivé víno, která pomůže zdůraznit jeho chuť a vůni.

Krystalické Sklenice na Prosecco 280 ml z Kolekce HARMONY – Silně nasycené oxidem uhličitým prosecco vyžaduje správné podání, aby degustace byla skutečným potěšením. Speciální sklenice na prosecco 280 ml mají ideální tvar pro šumivé víno: široké dno kalíšku se zužuje směrem nahoru, což umožňuje soustředit aroma u vstupu do sklenice a bublinky se uvolňují postupně, až do optimálního okysličení prosecca. Sklenice jsou vyrobeny z olovnatého skla Crystalline – průhledného a odolného proti matování. Bez obav je tedy můžete mýt v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Tvar speciálně pro prosecco – bublinky se uvolňují pomalu, a vůně je ještě lépe cítit.
  • Sada 6 sklenic – ideální pro slavení ve společnosti přátel nebo rodiny.
  • Sklo Crystalline – vyráběno bez olova nebo jiných těžkých kovů.
  • Vhodné pro mytí v myčce – pohodlně umyjete sklenice s ostatním nádobím.

KROSNO Sklenice na šampaňské Harmony Skleničky na Prosecco

Vychutnávejte si italský sekt – Italské prosecco je už klasika, pokud jde o šumivá vína. Díky svém jemnému ovocnému a citrusovému aromatu, které může obsahovat i květinové tóny, osvěžující chuti a velkému množství bublinek je stále oblíbenější alternativou šampaňského. Prosecco se osvědčí především během horkých dnů, kdy potřebujete osvěžit. Můžete je podávat schlazené na teplotu 6–8 °C. Bude výborně chutnat s jemným masem, ovocem, rybami a mořskými plody. Pokud si vyberete prosecco v čisté podobě, a nikoliv jako složku míchaného nápoje, určitě se vám bude hodit sklenička na sekt, která pomůže uvolnit jeho chuť a vůni.

Křišťálové skleničky na prosecco 280 ml z kolekce Harmony – Kysličníkem uhličitým silně nasycené prosecco vyžaduje vhodný způsob podávání, aby degustace byla skutečné potěšení. Speciální skleničky na prosecco 280 ml mají tvar dokonalý pro sekty: široké dno kalíšku se zužuje nahoru, díky čemuž se aroma soustřeďuje u ústí skleničky a bublinky se uvolňují postupně, až prosecco dosáhne optimální okysličení. Skleničky jsou vyrobeny z bezolovnatého skla Crystalline – transparentního a odolného proti zmatnění. Proto je můžete bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Tvar speciálně na prosecco – bublinky se uvolňují pomalu a aroma je výraznější.
  • Sada 6 skleniček – dokonalá pro oslavy se známými a rodinou.
  • Sklo Crystalline – vzniká bez olova a dalších těžkých kovů.
  • Je vhodné do myčky – skleničky můžete mýt pohodlně s ostatním nádobím.

ÄHNLICHE PRODUKTE