KROSNO Harmony Sklenice na bílé víno, Sada 6, 430 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

87 mm

Výška

224 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

430 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579270037006250

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony – Klasické Sklenice pro Degustaci Bílého Vína

Barva, průzračnost, zakalení, aroma a samozřejmě chuť – to jsou jen některé vlastnosti bílého vína, které jeho znalci hodnotí během degustace. Sklenice na bílé víno Krosno Glass o objemu 430 ml jsou klasickou volbou pro každého milovníka tohoto nápoje. Přesné zpracování a dlouhá, štíhlá noha, která se harmonicky spojuje s kalichem, jsou charakteristické pro sklo z kolekce HARMONY.

Nenápadná elegance pro každou příležitost – Sklenice na bílé víno jsou vynikající pro zvýraznění nápoje díky průzračnému Crystalline sklu, které je velmi odolné – není náchylné na škrábance ani praskliny. Sklenice o objemu 430 ml budou zdobit váš stůl po mnoho let. Elegantní sklenice jsou nezbytností, nejen při hostinách, ale i při běžných večeřích nebo odpočinkových večerech s kalichem vína v ruce.

Co je důležité si všimnout:

  • Možnost mytí v myčce – ušetříte čas na ručním mytí a leštění sklenic.
  • Elegantní design – klasika je nadčasová, proto se sklenice hodí ke každé sestavě.
  • Trvanlivé a odolné Crystalline sklo – nemusíte se obávat matování ani škrábanců na sklenicích.
  • Objem 430 ml – ideální pro degustaci bílého vína.

KROSNO Sklenice na bílé víno Harmony

Klasické sklenice na bílé víno – Barva, průhlednost, matnost, aroma a samozřejmě chuť – to jsou jenom některé vlastnosti bílého vína, které jeho znalci hodnotí při degustaci. Sklenice na bílé víno Krosno Glass 430 ml je klasický návrh pro všechny milovníky tohoto nápoje. Precizní zpracování a dlouhá, štíhlá stopka se harmonicky mění v kalíšek, což jsou charakteristické vlastnosti sklenic z kolekce Harmony.

Nevtíravá elegance pro každou příležitost – Průhledné sklo Crystalline, které je dokonalé pro prezentaci nápoje, se vyznačuje velkou odolností – je odolné proti poškrábání a praskání. Sklenice na bílé víno 430 ml budou zdobit váš stůl dlouhá léta. Elegantní sklenice jsou nezbytné nejenom při hoštění hostů, ale také při běžných obědech nebo relaxačních večerech se sklenicí vína v ruce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Možnost mytí v myčce – neztrácejte čas ručním mytím a leštěním sklenic.
  • Elegantní design – klasika je nadčasová, proto sklenice ladí s každým prostíráním.
  • Odolné sklo Crystalline – nemusíte si lámat hlavu zmatněním nebo škrábanci na sklenicích.
  • Objem 430 ml – optimální pro bílé víno.

ÄHNLICHE PRODUKTE