KROSNO Harmony Skleničky na koňak, Sada 6, 550 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

106 mm

Výška

152 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

550 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579270055041270

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Sklenice na koňak – spojení klasického designu s moderním akcentem – ideální doplněk do každého domácího baru

Klasické Konjakové Sklenice pro Milovníky – Receptura konjaku se od 17. století v mnoha ohledech nezměnila – abyste mohli oslavit tuto tradici, je důležité vybavit se sklem, které bylo vytvořeno právě pro tento nápoj. Klasický tvar, široký dole a zužující se směrem nahoru, umožňuje plně pocítit intenzivní aroma konjaku. Degustaci byste měli vnímat všemi smysly, proto naše konjakové sklenice o objemu 550 ml jsou vyrobeny z průhledného skla – oceníte také barvu nápoje. Velká kapacita umožňuje vychutnávat konjak přesně tak, jak máte nejraději, čistý, s ledem nebo ředěný trochou vody.

Velké Sklenice na Konjak 550 ml – Široký tvar sklenice a krátká stopka dokonale padnou do ruky – nápoj se postupně ohřívá, čímž se ještě více uvolňuje jeho aroma. Stabilní podstavec zase zajišťuje stabilitu. Velké sklenice na konjak 550 ml z řady HARMONY jsou vyrobeny z kvalitního skla Crystalline, které se vyrábí bez použití olova a dalších těžkých kovů. Díky tomu jsou nejen dokonale průhledné, ale také odolné vůči poškrábání a prasklinám. Sklenice jsou také praktické: můžete je bez obav mýt v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Tvar speciálně pro konjak – umožní vám ještě lépe cítit jeho aroma.
  • Ideální dárek pro milovníka konjaku – takový set sklenic se hodí každému znalci tohoto nápoje.
  • Možnost mytí v myčce – pohodlně umyjete sklenice s ostatním nádobím.
  • Odolné sklo Crystalline – jeden set sklenic vám poslouží na stole po mnoho let.

KROSNO Harmony Skleničky na koňak whisky

Klasická koňakovka pro znalce – Receptura koňaku zůstává ve velké míře stejná od 17. století – abychom uctili tuto tradici, je dobré mít sklenice určené pro tento nápoj. Klasický tvar, baňatý vespod a zužující se nahoru zvýrazňuje intenzivní vůni koňaku. Koňak by se mělo vychutnávat všemi smysly, proto naše skleničky na koňak 550 ml jsou vyráběny z transparentního skla, díky čemuž oceníte také odstín tohoto nápoje. Velký objem dovoluje si vychutnat koňak tak, jak to máte nejraději, čistý bez doplňků, s ledem nebo naředěný trochou vody.

Velké sklenice na koňak 550 ml – Baňatý tvar sklenice a krátká stopka dokonale sedí v ruce – nápoj se postupně zahřívá a ještě intenzivněji uvolňuje své aroma. Silná základna pak zajišťuje stabilitu. Velké skleničky na koňak 550 ml řady HARMONY jsou z kvalitního skla Crystalline, při jehož výrobě se nepoužívá olovo ani jiné těžké kovy. Díky tomu jsou nejenom dokonale průhledné, ale také odolné proti poškrábání a praskání. Sklenice jsou také velmi praktické a je možné je bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Tvar určený speciálně na koňak – ještě více zvýrazní jeho aroma.
  • Dokonalý dárek pro milovníka koňaku – taková sada skleniček se bude hodit každému znalci tohoto nápoje.
  • Vhodné do myčky – skleničky můžete mýt pohodlně s ostatním nádobím.
  • Odolné sklo Crystalline – jedna sada skleniček vám bude sloužit na vašem stole dlouhou dobu.

ÄHNLICHE PRODUKTE