KROSNO Harmony Sklenice na bílé víno, Sada 6, 550 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNTk4ZDk4NDVkOTk2ZjE5ZjhhNWRmYmQ2NTJiMTAzNmExZjdkMjAyODgwMzhmZTcxMDYxNjNlZjY4NGU3MDg5YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDlUMjM6Mjg6MzEuNDA1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9RdW0zZHRZdFFjU01CRDdRYlBURTlxdVFuVzVROFlTUWNsSUFRMDg5NW15RnR4Q0xXWkhrVDFQYVpEWXpXOXFrVGxHdURFbkRYaFJGOWY4YzVaWmRmeWpIUlFBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNTk4ZDk4NDVkOTk2ZjE5ZjhhNWRmYmQ2NTJiMTAzNmExZjdkMjAyODgwMzhmZTcxMDYxNjNlZjY4NGU3MDg5YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDlUMjM6Mjg6MzEuNDA1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9RdW0zZHRZdFFjU01CRDdRYlBURTlxdVFuVzVROFlTUWNsSUFRMDg5NW15RnR4Q0xXWkhrVDFQYVpEWXpXOXFrVGxHdURFbkRYaFJGOWY4YzVaWmRmeWpIUlFBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

123 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

550 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F686376050077BF0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Sklenice na bílé víno – Elegantní design – vhodný pro velké příležitosti i neformální setkání

Prostorné a pohodlné sklenice na bílé víno – Sklenice na bílé víno mají zaoblené tvary a jemně se zužují směrem nahoru, což jim dodává eleganci a umožňuje plně si vychutnat víno. Při jejich výrobě jsme použili výjimečné sklo bez olova s certifikátem potvrzujícím kvalitu. Vizuálně se vyznačuje průhledností a odolností – je odolné proti matnění a poškrábání. Určitě oceníte, že naše sklenice můžete mýt v myčce, což vám ušetří čas pro opravdové potěšení.

Elegantní sklenice na bílé víno 550 ml – Navrhli jsme sklenice na bílé víno, které kombinují funkčnost s rafinovaným designem. Funkčnost kolekce HARMONY oceníte, protože sklenice na víno můžete použít i pro podávání jiných nápojů nebo dokonce dezertů. Elegantní tvar a průhledné sklo zajišťují, že vše, co se rozhodnete nalít nebo vložit do naší sklenice – bude vypadat atraktivně.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 sklenic – ideální volba pro podávání nápojů při večírcích.
  • Elegantní design – vhodný pro velké příležitosti i neformální setkání.
  • Praktičnost – možnost mytí v myčce.

KROSNO Sklenice na bílé víno a nápoje Harmony

Velké a komfortní sklenice na bílé víno – Sklenice na bílé víno mají zaoblený tvar a mírně se zužují nahoru, což jim dodává na eleganci a umožňuje si plně vychutnat víno. K jejich výrobě používáme výjimečné sklo, které neobsahuje olovo a má atest potvrzující kvalitu. Vizuálně se vyznačuje průhledností a odolností – je odolné proti zmatnění a poškrábání. To určitě oceníte, když budete mýt naše sklenice v myčce, a tím získáte čas na skutečné potěšení. 

Elegantní sklenice na bílé víno 550 ml – Navrhli jsme sklenice na bílé víno, které v sobě spojují funkčnost s rafinovaným designem. Funkčnost kolekce Harmony se projevuje také tím, že sklenice na víno můžete použít na jiné nápoje, nebo dokonce na dezerty. Díky elegantnímu tvaru a průhlednému sklu vše, co se rozhodnete nalít nebo dát do naší sklenice, bude vypadat úchvatně.

Charakteristické vlastnosti:

  • Sada 6 sklenice – dokonalá volba pro podávání nápojů při oslavách.
  • Elegantní design – je vhodný pro velké slavnosti i neformální setkání.
  • Praktičnost – možnost mytí v myčce.

ÄHNLICHE PRODUKTE