KROSNO Star Sklenice na víno Zlaté hvězdičky, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

123 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

F686376050094EL0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Star Skleničky na bílé víno Zlaté Hvězdičky – Moderní dekor, který dodává skleničkám výjimečný charakter

Unikátní skleničky se zlatým vzorem 500 ml – Exkluzivní sada dekorativních sklenic na nápoje o objemu 500 ml představuje výjimečné spojení neopakovatelné elegance s praktickým využitím. Jsou to skleničky, které se hodí do každého, i toho nejnáročnějšího, domácího prostředí. Použijete je mnoha způsoby. Jejich okouzlující design s jemně vyčnívajícími stříbrnými hvězdičkami dodává každému nápoji, stejně jako dezertu, sofistikovanost.

Skutečně výjimečné dekorativní skleničky – Tyto výjimečné skleničky z kolekce STAR vynikají svou univerzálností. Jejich prostorný objem umožňuje servírování různých nápojů, včetně osvěžujících džusů, ovocných limonád, vybraných koktejlů a také vína. Průhledné stěny a charakteristický tvar perfektně zvýrazňují obsah, zároveň tvoří originální dekoraci stolu. Vyberte si náš set a doplňte svou kolekci o skutečné klenoty.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 skleniček – použijete je pro servírování nápojů a dezertů.
  • Elegantní design – krásný tvar a vysoká kvalita skla, která je vidět na první pohled.
  • Moderní dekor – akcent, který dodává skleničkám výjimečný charakter.
  • Atraktivní cena – získáváte v ní kvalitu Krosno Glass.

KROSNO Ozdobné sklenice na bílé víno Zlaté hvězdičky Star

Unikátní sklenice se zlatým vzorem 500 ml – Exkluzivní sada ozdobných sklenic na nápoje s objemem 500 ml je efektem výjimečné kombinace neopakovatelné elegance s praktickým použitím. Osvědčí se v každé, i té nejnáročnější domácnosti. Můžete je využít mnoha způsoby. Jejich kouzelný design s decentně vyčnívajícími stříbrnými hvězdičkami dodá rafinovanost každému nápoji a desertu.

Skutečně výjimečné ozdobné sklenice – Tyto výjimečné sklenice z kolekce STAR se vyznačují univerzálním použitím. Jejich velký objem umožňuje servírování různých nápojů, včetně osvěžujících šťáv, ovocných limonád, stylových koktejlů a vína. Průhledné stěny a charakteristický tvar dokonale prezentují obsah a zároveň tvoří originální ozdobu stolu. Vyberte si naši sadu a doplňte svou sbírku o skutečné perly. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – použijete je na podávání nápojů a dezertů.
  • Elegantní design – hezký tvar a vysoká kvalita skla, kterou je vidět pouhým okem. 
  • Moderní dekor – faktor, který dodává sklenicím výjimečný charakter.
  • Atraktivní cena – získáte za ní kvalitu značky Krosno Glass.

ÄHNLICHE PRODUKTE