KROSNO Deco Sklenice Bloom „Polské květiny“, Sada 6, 250 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

66 mm

Výška

105 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

250 ml

Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

FKP0959000001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Deco Bloom: Eleganční Sklenice na Čaj pro Každou Příležitost

Květinové Sklenice na Čaj 250 ml – Přineste Letní Atmosféru do Vašeho Domova – Nabízíme sadu 6 ozdobných sklenic na čaj o objemu 250 ml, které osloví milovníky originálních stolních doplňků. Tento komplet zahrnuje mix tří různých vzorů: 2x modré chrpy, 2x červené máky a 2x žluté slunečnice – vytvářejí nádherný motiv populárních polských květin, evokující krásnou krajinu, léto a idylickou atmosféru. Tyto barevné květinové vzory na sklenicích na čaj BLOOM vnáší do každého stolu veselou letní atmosféru a zpříjemňují čas strávený s čajem. Unikátní design těchto sklenic skvěle doplní kuchyně ve stylu tradičním, rustikálním nebo vintage, ale mohou být také originálním dekoračním prvkem v modernějších interiérech.

Ozdobné Sklenice na Čaj 250 ml pro Každou Příležitost – Každá sklenice má objem 250 ml, což je ideální velikost pro podávání čaje nebo jiných horkých nápojů. Jejich tvar byl navržen tak, aby perfektně seděly v ruce a byly pohodlné při používání.

Důležité vlastnosti květinových sklenic na čaj 250 ml:

  • Originální, barevný tisk – upoutá pozornost a zdobí stůl.
  • Klasický tvar sklenice – pohodlný pro každodenní použití.
  • Stabilní dno – zajišťuje trvanlivost sklenice.
  • 3 různé vzory sklenic v sadě – krásně oživují stolování.
  • Doporučujeme ruční mytí – pro zachování jejich kouzla na dlouhou dobu.

KROSNO Sklenice s květinovým dekorem Deco Bloom ozdobné sklenice na čaj

Sklenice s květinami, aneb svěžest na stole – Sada 6 ozdobných sklenic na čaj s objemem 250 ml se určitě bude líbit milovníkům originálních stolních doplňků. Sada obsahuje směs tří různých vzorů – 2x modré chrpy, 2x červené máky a 2x žluté slunečnice – tvoří nádherný motiv oblíbených polských květin, které si spojujeme s hezkou krajinou, létem a poklidným venkovem. Právě díky tomu barevné květiny na stěnách sklenic na čaj Bloom přinesou na každý stůl radostnou letní náladu a ještě více zpříjemní posezení s čajem. Díky výjimečnému designu tyto sklenice dokonale zapadnou do kuchyně zařízené v tradičním, rustikálním nebo vintage stylu, ale stejně dobře mohou být originálním prvkem dekorace v modernějších interiérech.

Ozdobné sklenice na čaj 250 ml – Každá sklenice má objem 250 ml, což je optimální pro podávání čaje nebo jiných horkých nápojů. Jejich tvar byl navržený tak, aby dokonale seděly v ruce a pohodlně se používaly.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Originální barevný potisk – přitahuje pozornost a zdobí stůl.
  • Klasický tvar sklenice – komfortní při každodenním používání.
  • Stabilní dno – zajišťuje odolnost sklenice.
  • Sada obsahuje 3 různé vzory sklenic – hezky zpestří stolní nádobí.
  • Doporučujeme mýt ručně – díky tomu si sklenice udrží své kouzlo velmi dlouhou dobu.

ÄHNLICHE PRODUKTE