KROSNO Mixology Sklenice na cider, Sada 6, 350 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTU1YjAzMTg4MzE5MzQ0MTQ1YTViZTM2YmZiOGFhZWY2MjQ5YmUwMWVmMWNkZDBiMTVlZjA5ZmRiZDI3NmU4YnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjNUMjI6NTg6MTIuMjU4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5GcXdDOGpXaEVfN0ZPM2tSSDladmZVSkF5dEhLaHhhZ2d0bWpTYWRBVmpNdXhVeXdOcE9iRlpfYWhYNFFPOGNHSDZ3dEU4b0VtY3BvN0d2Rkp0bjVmZmJvaDl3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTU1YjAzMTg4MzE5MzQ0MTQ1YTViZTM2YmZiOGFhZWY2MjQ5YmUwMWVmMWNkZDBiMTVlZjA5ZmRiZDI3NmU4YnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjNUMjI6NTg6MTIuMjU4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5GcXdDOGpXaEVfN0ZPM2tSSDladmZVSkF5dEhLaHhhZ2d0bWpTYWRBVmpNdXhVeXdOcE9iRlpfYWhYNFFPOGNHSDZ3dEU4b0VtY3BvN0d2Rkp0bjVmZmJvaDl3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

89 mm

Výška

85 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

350 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C366035001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Sklenice na Cider 350 ml – Díky svému elegantnímu a jednoduchému designu se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru

Prozkoumejte bohatou chuť cideru – Svěží aroma, lehce sladká nebo kyselá chuť jablek, perfektní uhašení žízně – milovníci cideru mají mnoho důvodů, proč si vybrat tento nápoj. Jablkový nápoj se vyskytuje v mnoha variantách, které se liší chuťovými tóny, barvou, obsahem alkoholu nebo přítomností a intenzitou bublinek. Pro degustaci se hodí sklenice na cider o objemu 350 ml z kolekce MIXOLOGY – vyrobené z průhledného skla, díky němuž snadno posoudíte barvu degustovaného nápoje. Jednoduchá konstrukce sklenice vám také pomůže ocenit neobvyklé alternativy k cideru, jako je například perry vyráběné z hrušek.

Prostorné sklenice na cider 350 ml – Válcový tvar a ploché, široké dno zajišťují stabilitu sklenice, a zároveň ji činí pohodlnou k držení v ruce. Naše sklenice vyrábíme z průhledného, ale zároveň odolného skla Crystalline – jsou odolné vůči škrábancům a vhodné pro mytí v myčce. Kapacita 350 ml umožňuje snadno podávat cider s přísadami, například s mraženými plátky jablek nebo lesními plody.

Stojí za pozornost:

  • Dokonale průhledné sklo – oceníte barvu cideru při degustaci.
  • Možnost mytí v myčce – snadné a rychlé čištění sklenic.
  • Klasický, válcový tvar – sklenice jsou mimořádně praktické.

KROSNO Sklenice na cider a nápoje Mixology

Objevte bohatou chuť cideru – Svěží aroma, mírně nasládlá nebo nakyslá chuť jablek, dokonale uhasí žízeň – milovníci cidru mají mnoho důvodu, proč si ho dávají. Jablečný nápoj se vyskytuje v mnoho variantách, které se liší chuťovými tóny, barvou, obsahem alkoholu nebo přítomností a intenzitou bublinek. Na degustaci se hodí sklenice na cider 350 ml z kolekce MIXOLOGY – jsou vyrobeny z transparentního skla, díky čemuž můžete snadno hodnotit barvu tohoto chutného nápoje. Jednoduchý tvar sklenice vám umožní si vychutnat i atypické alternativy cideru, např. hruškové perry.

Objemné sklenice na cider 350 ml – Válcový tvar a ploché široké dno zajišťují stabilitu sklenice a zároveň to, že se pohodlně drží v ruce. Naše sklenice vyrábíme z transparentního a zároveň odolného skla Crystalline – nejsou náchylné na poškrábání a jsou vhodné do myčky. Objem 350 ml umožňuje servírování cideru s doplňky, např. mraženými plátky jablek nebo lesními plody. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Dokonale transparentní sklo – můžete hodnotit barvu cideru při degustaci.
  • Vhodné do myčky – skleničky umyjete jednoduše a rychle.
  • Klasický válcový tvar – sklenice jsou velmi ergonomické.

ÄHNLICHE PRODUKTE