KROSNO Deco Barevné skleničky s vertikální optikou, Sada 4, 350 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

89 mm

Výška

85 mm

Počet kusů

4

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

350 ml

Barva

Vu00edcebarevnu00e9

Index

FKP1577000001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Deco Barevné sklenice na cider 350 ml – přidat do každodenního života barevnost

Různobarevné sklenice s optikou Deco 350 ml na nápoje, vodu, džus, cider, koktejly

Teplé měsíce jsou ideální dobou k přivedení trochu barev do vaší kuchyně! Barevné sklenice z kolekce DECO COLLECTION se skvěle hodí jak pro každodenní použití, tak pro letní setkání v zahradě. Nádobí v barvách fialové, světlé a tmavé jantaru a zelené má objem až 350 ml, což umožňuje podávat v nich nejen vodu a nápoje, ale také aromatické ovocné koktejly, originální alkoholické drinky nebo plné chuti dezerty!

Vyrobena z tenkého, malovaného skla, sklenice mají na stěnách jemné dekorace ve formě optiky. Světelné paprsky procházející skrze takto navržené sklo zanechávají na stole barevné, efektní stíny, a nádoba příjemně září. Vyznačují se také stabilním dnem a jednoduchým tvarem.

Sada čtyř barevných sklenic, balených společně, je skvělou nabídkou pro ty, kteří chtějí přidat do svého každodenního života barevnost, nebo hledají originální nádobí na příležitostné a tematické párty!

Na co si dát pozor:

  • Jednoduchý tvar
  • Moderní vertikální optika
  • Sada 4 kusů - každý v jiné barvě
  • Objem 350 ml

KROSNO Barevné skleničky s vertikální optikou na nápoje, cider a džus Deco

Teplé měsíce jsou ideálním časem k tomu, abyste přidali trochu barvy do své kuchyně! Barevné skleničky z kolekce DECO jsou fantastické jak pro každodenní použití, tak pro letní zahradní večírky. Skleničky v barvě fialové, světlého a tmavého jantaru a zelené mají velkorysou kapacitu 350 ml, což vám umožní servírovat nejen vodu a nápoje, ale také aromatické ovocné koktejly, originální alkoholické nápoje nebo chutné dezerty!

Vyrobené z tenkého, malovaného skla, mají skleničky na svých stěnách jemnou vertikální optiku. Sluneční světlo procházející tímto speciálně navrženým sklem zanechává na stole barevné a impozantní stíny, zatímco nádobí příjemně září. Skleničky se také vyznačují stabilním dnem a jednoduchým tvarem.

Sada čtyř barevných skleniček, balených společně, je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přidat do svého každodenního života trochu barev nebo hledají originální nádobí pro speciální příležitosti a tématické večírky!

Stojí za to poznamenat:

  • Jednoduchý tvar
  • Moderní vertikální optika
  • Sada 4 skleniček – každá v jiné barvě
  • Kapacita 350 ml

ÄHNLICHE PRODUKTE