KROSNO Synergy Mátová skleněná váza, Výška 20 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZGU0NzkyZjU2MmY1ZmI2MzQ1NzEyMDk0ZmE3OTE0MzllYjRjNTQ4N2FjMDFmN2I4NDE4MmRmNmMyNWJlNjllM3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDhUMDU6MjM6NDYuNzY3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5IVmlXZXJRRU1Ra2VsX19aMkNVYVFIWi15bE9aOE10UVI5RlQ5amFNRU4wNHRrN01leVBQcXJ6UHVCYUdfOXNCbnhuYmgxeDZJNzJLbnoxY2FJWlZLOFphOG9RIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZGU0NzkyZjU2MmY1ZmI2MzQ1NzEyMDk0ZmE3OTE0MzllYjRjNTQ4N2FjMDFmN2I4NDE4MmRmNmMyNWJlNjllM3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDhUMDU6MjM6NDYuNzY3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5IVmlXZXJRRU1Ra2VsX19aMkNVYVFIWi15bE9aOE10UVI5RlQ5amFNRU4wNHRrN01leVBQcXJ6UHVCYUdfOXNCbnhuYmgxeDZJNzJLbnoxY2FJWlZLOFphOG9RIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

125 mm

Výška

200 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Mu00e1tovy

Index

FPR1743020003040

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Synergy – Mátová Váza: Moderní Design pro Oslnivý Domov a Harmonii v Zařízení

Letní Atmosféra ve Vašem Domě – Váza nemusí být pouze jednoduchá a nudná! Kolekce SYNERGY představuje vázy, které nejen poslouží k prezentaci květin, ale také budou skvělou dekorací. Klasická forma znamená, že se hodí do každého interiéru, bez ohledu na jeho styl. Barvené na mátově zelenou sklo přináší do místnosti více barev. Skleněná váza (20 cm výška) se skvěle hodí nejen pro zdobení interiéru kyticí, ale může mít také jiné využití – můžete v ní vytvořit sezónní dekoraci nebo uchovávat cukroví nebo sušenky.

Skleněná Váza v Letním, Mátovém Odstínu – Mátová váza (20 cm) byla ručně vyrobena a je precizně zpracována v každém detailu. Jelikož jde o ruční práci, doporučujeme ruční mytí. Tlusté dno a široká spodní část, která se ve středu začíná zužovat, je zakončena jemně zvlněným okrajem. Vertikální pruhy skvěle lámou světlo, takže váza je ještě průhlednější a lesklejší.

Co je důležité si všimnout:

  • Barva mátově zelené – sklo ručně barvené na svěží, módní barvu.
  • Ruční výroba – váza byla precizně a ručně dokončena.
  • Stabilní dno – pevně vyrobená váza se hodí i pro větší kytice.

KROSNO Mátová skleněná váza na květiny Synergy

Prázdninová atmosféra u vás doma – Váza nemusí být pouze jednoduchá a nudná! Kolekce Synergy obsahuje vázy, které umožní prezentaci květin a samy budou hezkou dekorací. Svým klasickým tvarem se hodí do každého interiéru bez ohledu na styl jeho zařízení. Sklo obarvené do odstínu máty přivádí do místnosti ještě více barvy. Skleněná váza (výška 20 cm) se dokonale osvědčí k ozdobení interiéru kyticí, může ale být použitá i jinak – můžete v něm vytvořit sezónní dekoraci, nebo uchovávat bonbóny nebo sušenky. 

Skleněná váza v letní, mátové barvě – Mátová váza (20 cm) je ručně vyráběná a pečlivě zpracovaná v každém detailu. Jedná se o rukodělný výrobek, proto je vhodné ji mýt ručně. Silné dno a široká spodní část se v polovině výše začíná zužovat, vázu zdobí lehce zvlněný okraj. Svislé pruhy dokonale lomí paprsky světla, proto je váza ještě průhlednější a zářivější.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Barva zelené máty – ručně barvené sklo ve svěží, moderní barvě.
  • Ruční výroba – precizní ruční zpracování.
  • Stabilní dno – váza se osvědčí také pro velké kytice.

ÄHNLICHE PRODUKTE