KROSNO Home Skleněná váza na květiny, Výška 27 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

142 mm

Výška

270 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F238812027001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Home – Váza, která zvýrazní krásu vašich květin a dodá vašemu interiéru eleganci a styl

Ideální Váza na Jarní Kytici – Narcisy, tulipány, karafiáty – jarní květiny vždy krásně vypadají a dokážou do každého interiéru přinést trochu slunce. Aby byly správně prezentovány, je nutné vybrat odpovídající vázu – skleněné vázy Krosno Glass (výška 27 cm) jsou skvělou volbou pro jarní kytice. Díky vytočenému okraji vázy se květiny krásně uspořádají – každý z nich bude dokonale viditelný.

Vnesete zeleň do svého domova – Skleněná váza (27 cm vysoká) z kolekce HOME byla ručně vyrobena z tlustého skla Crystalline. Solidní dno zaručuje stabilitu, zatímco průhledné stěny vázy se vyznačují vynikajícím leskem a odolností vůči matování, díky čemuž i po letech váza bude vypadat skvěle. Jelikož se jedná o ruční práci, doporučujeme vázu umývat ručně. Lehké zúžení hrdla vázy umožňuje snadné přenášení kamkoli. Jednou může být jarní kytice ve vaší jídelně, jindy můžete přinést trochu jara do obývacího pokoje a vždy se těšit na své oblíbené květiny.

Na co si dát pozor:

  • Bezpečný transport – váza je pečlivě zabalená v kartonu, takže ji můžete bez obav objednat jako dárek.
  • Ručně vyrobeno – charakteristický vytočený okraj a solidní dno jsou výsledkem přesné ruční práce.
  • Sklo Crystalline – odolné vůči matování a výjimečně trvanlivé.

KROSNO Skleněná váza na květiny Home

Dokonalá váza na jarní kytici – Narcisy, karafiáty – jarní květiny vypadají vždy hezky a do každého interiéru přivedou trochu slunce. Aby vypadaly skutečně dobře, je potřeba je dát do vhodné vázy – skleněné vázy Krosno Glass (výška 27 cm) jsou dokonalou volbou na jarní kytice. Vše díky ohrnutému okraji vázy, díky kterému se květiny hezky rozloží – každá květina bude dobře vidět. 

Přineste do své domácnosti trochu zeleně – Skleněná váza (výška 27 cm) z kolekce Home se vyrábí ručně z masivního skla Crystalline. Silné dno zajišťuje stabilitu, průhledné stěny vázy se pak vyznačují dokonalým leskem a odolností proti zmatnění, díky čemuž váza bude vypadat dobře mnoho let. Jedná se o rukodělný výrobek, proto je vhodné mýt vázu ručně. Díky mírnému zúžení krčku vázy ji snadno přenesete na libovolné místo. Jarní kytice může jednou být ve vaší jídelně, jindy můžete přivést trochu jara do obývacího pokoje a vždy si užívat své květiny.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Bezpečná doprava – váza je dobře zabalená do krabice, proto ji můžete bez obav objednat jako dárek.
  • Ruční výroba – charakteristický ohrnutý okraj a masivní dno jsou efekty precizní ruční práce.
  • Sklo Crystalline – je odolné proti zmatnění a velmi pevné.

ÄHNLICHE PRODUKTE