KROSNO Glamour Sada skleněných dóz, 31 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYmM1ZTM1OGE2ZTk5ZWZmNWE0NDYxMDhiYjA1ZDJhZTExM2MwNjc0NjVlYzE2M2JjYmE1NmZhNmYwM2FhMmZiNnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDk6MTE6NDUuNjYxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1nYkpCbmlLVWhxREVHWF96YWdBNGczVjZrS2FYaWw5YW00TklSZDZhbVN2S1FUSDB3VjM0blZPV3hTMVcyN0RHdnV4UDBwS0RKbkRsbXQzRWlBRzdEeWo2YVh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYmM1ZTM1OGE2ZTk5ZWZmNWE0NDYxMDhiYjA1ZDJhZTExM2MwNjc0NjVlYzE2M2JjYmE1NmZhNmYwM2FhMmZiNnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDk6MTE6NDUuNjYxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1nYkpCbmlLVWhxREVHWF96YWdBNGczVjZrS2FYaWw5YW00TklSZDZhbVN2S1FUSDB3VjM0blZPV3hTMVcyN0RHdnV4UDBwS0RKbkRsbXQzRWlBRzdEeWo2YVh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

154 mm

Výška

300 mm

Počet kusů

4

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FKP0717000005010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Sada skleněných nádob – Exkluzivní doplněk a užitečný gadget

Sada skleněných nádob – nezbytnost v kuchyni – Sada skleněných nádob na potraviny z kolekce GLAMOUR je skvělou volbou pro vás, pokud si ceníte vysoké kvality a praktičnosti. Tato sada je ručně vyrobena ze zdravotně nezávadného skla. Právě ruční výroba zajišťuje, že každá nádoba je unikátní a obzvlášť cenná.

Exkluzivní doplněk a užitečný gadget – Díky svému tvaru nabízí nádoba obrovskou funkcionalitu – tři oddělené nádoby, které se zdají být celkem, můžete také použít samostatně, například jako misky na salát. Krystalicky čisté sklo Crystalline krásně rozptyluje světlo a zároveň zajišťuje výjimečnou odolnost vůči matnění nebo poškození. Průhlednost nádob umožňuje snadno identifikovat uložené potraviny, což vám usnadní organizaci v kuchyni. Navíc těsné uzavírání efektivně chrání uchovávané potraviny před vzduchem a vlhkostí, čímž pomáhá udržet jejich čerstvost a chuť po delší dobu.

Na co si dát pozor:

 • Tři oddělené nádoby – můžete používat jako jeden velký kontejner nebo tři menší misky na salát.
 • Elegantní, moderní styl – odpovídá současným trendům v interiérovém designu.
 • Jednoduchý, minimalistický tvar – doplní jakoukoli stolovou sestavu.
 • Ideální nápad na dárek – užitečný v kuchyni i jídelně.
 • Sklo Crystalline – zajišťuje výjimečnou průhlednost a garantuje trvanlivost.
 • Ruční výroba – unikátní doplněk a nápad na luxusní dárek. Určeno k ručnímu mytí.

KROSNO Sada skleněných dóz na potraviny Glamour

Sada skleněných dóz – nezbytná věc v kuchyni – Sada skleněných dóz na potraviny z kolekce Glamour je dokonalá volba pro vás, pokud oceňujete vysokou kvalitu a praktičnost. Tato sada se vyrábí ručně ze zdraví nezávadného skla. Právě díky ruční výrobě je tato dóza jedinečná a velmi hodnotná. 

Exkluzivní a užitečný doplněk – Díky svému tvaru je velmi funkční – tři samostatné dózy, které tvoří zdánlivě spojený celek, můžete používat také zvlášť jako mísy. Dokonale transparentní sklo Crystalline hezky rozptyluje světlo a je také zárukou výjimečně dlouhé životnosti a odolnosti proti zmatnění a poškození. Průhlednost dóz umožňuje snadno zjistit, co je v nich, což vám usnadní organizaci kuchyně. Těsnící uzávěr pak dobře chrání uchovávané potraviny před vzduchem a vlhkem, a umožňuje tak udržet čerstvý stav a chuť delší dobu.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Tři zvláštní nádoby – můžete je používat jako jednu velkou dózu, nebo tři menší mísy.
 • Elegantní, moderní styl – je v souladu se současnými trendy v oblasti zařizování interiérů.
 • Jednoduchá, minimalistická forma – doplní každé prostírání.
 • Dokonalý nápad na dárek – hodí se do kuchyně a jídelny.
 • Sklo Crystalline – zajišťuje výjimečnou průhlednost a garantuje odolnost.
 • Ruční výroba – výjimečný doplněk a nápad na luxusní dárek.
 • Určeno pro ruční mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE