KROSNO Glamour Trojdílná mísa, Průměr 24 cm

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

240 mm

Výška

80 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FSA1032024010020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour – Elegantní Třídielná Miska pro váš stylový domov

Ručně Vyrobená Třídielná Miska 24 cm na Sladké a Slané Pochoutky – Plánujete setkání s rodinou nebo přáteli? Kromě seznamu hostů je důležité myslet i na praktickou stránku – například na občerstvení. Pro podávání pistácií, slaných preclíků, sladkostí nebo kreků se skvěle hodí třídielná miska (24 cm) z řady GLAMOUR, což je nezbytnost v každé kuchyni a jídelně. Díky svému jednoduchému tvaru doplní jakoukoliv sestavu, bez ohledu na její design – je také skvělým dárkem.

Tři přihrádky na pochoutky – Rozdělená miska má tři přihrádky na pochoutky, což umožňuje současné podávání několika druhů občerstvení. Minimalistický tvar – kulatý design, jednoduché stěny a hladce zasazený okraj – je esencí jednoduchosti a klasiky. Ruční výroba s péčí o každý detail je důkazem nejvyšší kvality. Misku není nutné mýt ručně – lze ji čistit v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Ruční výroba – každý detail misky je perfektně zpracován.
  • Crystalline sklo – průhledné a odolné vůči matování.
  • Tři přihrádky – můžete podávat několik pochoutek najednou nebo nabídnout hostům doplňky k jídlu, jako jsou omáčky a dipy.
  • Možnost mytí v myčce – ušetříte čas na ručním mytí.

KROSNO Trojdílná mísa Glamour

Ručně vyráběná mísa na sladké a slané občerstvení – Plánujete setkání s rodinou nebo přáteli? Kromě seznamu hostů je dobré si vše promyslet prakticky – musíte také naplánovat občerstvení. K podávání pistácií, slaných preclíků, sladkostí nebo sušenek se dokonale hodí trojdílná salátová mísa (24 cm) řady Glamour, která je nutností v každé kuchyni a jídelně. Díky svému jednoduchému tvaru dobře doplní každé stolní nádobí, a to bez ohledu na jeho design - bude to také velmi dobrý dárek.

Tři přihrádky na občerstvení – Dělená mísa má tři přihrádky na občerstvení, díky čemuž můžete servírovat několik chuťovek najednou. Minimalistický tvar – kulatý tvar, rovné stěny a hladký okraj – to je esence jednoduchosti a klasiky. Ruční výroba s důrazem na nejmenší detaily je důkazem nejvyšší kvality. Skleněná místa nevyžaduje ruční mytí – můžete ji mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ruční výroba – dokonale zpracování každého detailu.
  • Sklo Crystalline – je průhledné a odolné proti zmatněn.
  • Tři přihrádky – můžete podávat nejednou několik pamlsků nebo nabídnout svým hostům doplňky, jako jsou různé omáčky a dipy.
  • Vhodné do myčky – nemusíte ztrácet čas ručním mytím.

ÄHNLICHE PRODUKTE