KROSNO Glamour Velká skleněná mísa, Průměr 24 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

240 mm

Výška

120 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FSA5379024005010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Skleněné mísy na salát 24 cm – hodí k jakékoliv sestavě a stylu interiéru

Podávejte předkrmy elegantním způsobem – Saláty a předkrmy na společenském setkání nebo elegantním přijetí lze podávat různými způsoby, ale nejlepší je vsadit na jednoduchost a eleganci – a proto se skleněné mísy na salát o průměru 24 cm zdají být zřejmou volbou. Jejich kapacita je dostatečně velká, aby se hodily pro každodenní použití i pro slavnostní večeře. Jednoduchá forma zajišťuje, že se mísy dobře kombinují s každým stolováním, což z nich činí skvělý dárek.

Ručně vyrobené mísy – oceníte umění řemesla – Vysokokvalitní sklo Crystalline prošlo rukama zkušených sklářů, a výsledek osloví každého milovníka řemesla. Péče o detaily je vidět na hladce zpracovaném okraji nádoby, a klasický tvar a jednoduché stěny přidávají eleganci. Miska na salát o průměru 24 cm od Krosno Glass z kolekce GLAMOUR, díky křišťálové průhlednosti skla, umožňuje zdůraznit obsah – nádoba krásně prezentuje vrstvené saláty nebo jiné předkrmy, které se objeví na stole v jídelně.

Na co si dát pozor:

  • Ruční výroba – ruční dokončení umožňuje důkladně propracovat každý detail.
  • Průhledné sklo Crystalline – vyrábí se bez použití olova ani jiných těžkých kovů.
  • Jednoduchá, elegantní forma – díky tomu se miska hodí k jakékoliv sestavě a stylu interiéru.
  • Velký průměr 24 cm – umožňuje podávat nejen předkrmy, ale i hlavní jídla.
  • Vhodné pro mytí v myčce – po odchodu hostů můžete misku rychle umýt spolu s ostatním nádobím.

KROSNO Skleněna misa na saláty 24 cm Glamour

Podávejte zákusky a občerstvení stylově – Saláty a občerstvení při společenském setkání nebo slavnosti je možné podávat různými způsoby, nejlepší je ale to udělat jednoduše a elegantně – proto skleněné mísy 24 cm jsou jasnou volbou. Jejich velikost vyhovuje potřebám běžného používání i slavnostních obědů. Díky svému jednoduchému tvaru ladí s každým stolním náčiním, proto jsou velmi vhodné jako dárek.

Ručně vyráběné mísy – oceňte rukodělnou kvalitu – Špičkové sklo Crystalline prošlo rukama zkušených mistrů sklářů, a efekt nadchne každého příznivce ruční výroby. Péče o detail je patrná na hladkém okraji, klasický tvar a rovné stěny jim dodávají styl. Skleněná mísa 24 cm značky Krosno Glass z kolekce Glamour díky krystalické průhlednosti skla zvýrazňuje obsah – nádoba hezky prezentuje vrstvené saláty a další občerstvení na stole v jídelně.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ruční výroba – precizní ruční zpracování každého detailu.
  • Transparentní Crystalline – vzniká bez používání osoba a ostatních těžkých kovů.
  • Jednoduchý, elegantní tvar – díky tomu mísa ladí s každým stolním nádobím a stylem interiéru.
  • Velký průměr 24 cm – umožňuje servírovat nejenom menší občerstvení, ale také větší chody. 
  • Vhodné do myčky – poté, co hosté už odejdou, můžete mísu umýt spolu s ostatním nádobím.

ÄHNLICHE PRODUKTE