KROSNO Glamour Skleněna misa na saláty ovoce, Průměr 19 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

190 mm

Výška

100 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FSA5379019005040

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Miska na salát 19 cm – je univerzální, hodí se k modernímu i klasickému nádobí

Ručně vyráběné skleněné mísy – nepostradatelné při přijetích – Sladké jahody, jemné v chuti maliny nebo plátky kyselého kiwi – ovoce má skoro každý rád, a proto je skvělým nápadem na rychlou předkrm, který můžeme podávat hostům. Jak je podávat? Jednoduché v jejich formě, ale přesto elegantní skleněné mísy (19 cm) se osvědčí nejlépe, nejen pro ovoce, ale také pro sladkosti a slané předkrmy. Minimalistický design: klasický tvar, jednoduché stěny a hladce zpracovaný okraj zajišťují, že se miska hodí ke každému stolování.

Návrh pro ty, kdo dbají na detaily – Pro výrobu používáme krásně průhledné sklo Crystalline a každá miska Krosno Glass (19 cm) byla vyrobena ručně. Stejně jako další nabídky z kolekce GLAMOUR, mísy byly vytvořeny s ohledem na lidi, kteří očekávají nádobí v prémiové kvalitě. Nejde jen o estetiku, ale také o funkčnost – nádobí může být bez obav umyto v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Minimalistická forma – mísy jsou univerzální, hodí se k modernímu i klasickému stolování.
  • Ruční výroba – zajišťuje dokonalé zpracování každého detailu.
  • Vysokokvalitní sklo Crystalline – průhledné jako křišťál a zároveň odolné vůči poškození.
  • Možnost mytí v myčce – ušetříte si ruční mytí po skončení přijetí.

KROSNO Skleněna misa na saláty 19 cm Glamour

Ručně vyráběné mísy – nenahraditelné při oslavách – Sladké jahody, decentně chutnající maliny nebo kyselé kiwi nakrájené na kolečka – ovoce milují asi všichni, proto je můžeme hostům nabídnout jako rychlé občerstvení. Jak podávat? Jednoduché svým tvarem, ale přitom elegantní skleněné mísy (19 cm) se nejlépe osvědčí nejenom na ovoce, ale také sladkosti a slané chuťovky. Minimalistický design: klasický tvar, jednoduché stěny a hluboký zatavený okraj, díky kterým místa ladí s každým stolním náčiním.

Nabídka pro perfekcionisty – Pro jejich výrobu používáme transparentní sklo Crystalline, všechny mísy Krosno Glass (19 cm) jsou vyráběny ručně. Stejně jako jiné položky z kolekce Glamour i mísy vznikly pro ty, kdo požadují prémiovou kvalitu. Jsou estetické i funkční – tyto nádoby je možné bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Minimalistický tvar – mísy jsou univerzální, ladí s moderním i klasickým stolním nádobím.
  • Ruční výroba – zajišťuje precizní zpracování každého detailu.
  • Kvalitní sklo Crystalline – je průhledné jako křišťál a zároveň odolné proti poškození.
  • Možnost mytí v myčce – vyhněte se ručnímu mytí nádobí, až oslava skončí.

ÄHNLICHE PRODUKTE