KROSNO Glamour Skleničky Long Drink, Sada 6, 360 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYmM1ZTM1OGE2ZTk5ZWZmNWE0NDYxMDhiYjA1ZDJhZTExM2MwNjc0NjVlYzE2M2JjYmE1NmZhNmYwM2FhMmZiNnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDk6MTE6NDUuNjYxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1nYkpCbmlLVWhxREVHWF96YWdBNGczVjZrS2FYaWw5YW00TklSZDZhbVN2S1FUSDB3VjM0blZPV3hTMVcyN0RHdnV4UDBwS0RKbkRsbXQzRWlBRzdEeWo2YVh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYmM1ZTM1OGE2ZTk5ZWZmNWE0NDYxMDhiYjA1ZDJhZTExM2MwNjc0NjVlYzE2M2JjYmE1NmZhNmYwM2FhMmZiNnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDk6MTE6NDUuNjYxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1nYkpCbmlLVWhxREVHWF96YWdBNGczVjZrS2FYaWw5YW00TklSZDZhbVN2S1FUSDB3VjM0blZPV3hTMVcyN0RHdnV4UDBwS0RKbkRsbXQzRWlBRzdEeWo2YVh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

69 mm

Výška

150 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

360 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C210036001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Vysoké sklenice na nápoje – praktický dárek na nový byt, svatbu a další důležité příležitosti

Objemné sklenice long drink na osvěžující nápoje – Jsou nezbytným prvkem v domácím baru – ve sklenicích long drink 360 ml z kolekce GLAMOUR podáte nejen koktejly, ale také džusy nebo osvěžující vodu. Jednoduchý válcový tvar usnadňuje míchání nápoje pomocí barové lžíce a zajišťuje rovnoměrné chlazení tekutiny. Ploché, široké dno zajišťuje stabilitu na stole nebo baru. Sklenice long drink s velkou kapacitou 360 ml vám umožní smíchat ingredience a ochladit nápoj ledovými kostkami – bez problému přidáte vše potřebné k přípravě nápojů, které vás osvěží během horkých dnů.

Sada sklenic long drink 360 ml – Sklenice jsou vyrobeny z průhledného skla Crystalline, které nemá tendenci k matnění. Věnujte také pozornost praktickým vlastnostem – ušetříte čas, protože sklenice jsou vhodné k mytí v myčce. Odolné sklo a tlusté dno zajišťují, že sklenice jsou pevné.

Na co si dát pozor:

  • Klasický, válcový tvar – sklenice se hodí do každého interiéru a stolování.
  • Solidní, tlusté dno – sklo vám poslouží po mnoho let.
  • Broušený okraj – zajišťuje precizní dokončení.
  • Perfektní dárek – praktický dárek na nový byt, svatbu a další důležité příležitosti.

KROSNO Glamour Skleničky long drink na osvěžující nápoje

Velké skleničky long drink na osvěžující nápoje – Nezbytné vybavení domácího baru – ve skleničkách long drink 360 ml kolekce GLAMOUR můžete servírovat míchané nápoje, ale také džusy nebo osvěžující vodu. Jednoduchý válcový tvar usnadňuje míchání nápoje lžičkou a zajišťuje jeho rovnoměrné ochlazování. Široké rovné dno zajistí stabilitu na stole nebo na baru. Sklenice long drink s objemem 360 ml vám umožní smíchat různé komponenty a ochladit nápoj kostkami ledu – snadno do nich dáte vše, co je potřeba pro přípravu nápojů, které Vás zchladí během horkých dnů. 

Sady skleniček long drink 360 ml – Tyto skleničky jsou vyrobeny z transparentního skla Crystalline, které nemá tendenci zmatnět. Za povšimnutí stojí také praktické výhody – můžete ušetřit svůj čas, protože tyto sklenice se hodí do myčky. Díky pevnému sklu a silnému dnu jsou velmi odolné.

Další vlastnosti:

  • Klasický válcový tvar – tyto sklenice jsou vhodné do každého interiéru a ke každému stolnímu nádobí.
  • Pevné silné dno – tyto sklenice Vám budou sloužit mnoho let.
  • Broušený okraj – potvrzuje precizního zpracování.
  • Dokonalý dárek – praktický dárek do nového bytu, u příležitosti svatby nebo jiných důležitých příležitostí.

ÄHNLICHE PRODUKTE