KROSNO Glamour Sklenice na whisky, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

86 mm

Výška

95 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F682799030098IA0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Sklenice na whisky – přidávají luxusní a sofistikovaný prvek k vašemu domácímu dekoru

Sklenice na Whisky z Kolekce Glamour o Objemu 300 ml pro Každé Společenské Setkání – Sada sklenic s jednoduchým, minimalistickým designem bude elegantním doplňkem stolu, který se hodí k jakémukoliv typu stolování. Válcový tvar a zaoblené dno nejenže vypadají krásně, ale také pomáhají zdůraznit bohatou vůni whisky. Tvar sklenic, který umožňuje volnou cirkulaci tekutiny, zajišťuje, že si vychutnání bohaté chuti suchého alkoholu stane nezapomenutelným zážitkem.

Vysoká Kvalita a Funkčnost Sklenic z Kolekce Glamour – Vysoce kvalitní sklo zvýrazňuje ušlechtilou barvu nápoje díky jedinečnému efektu odrážení světelných odlesků, a zároveň činí sklenice odolnějšími vůči matování a poškození. Všechny tyto vlastnosti dělají sadu sklenic na whisky dokonalým dárkem pro milovníky silných alkoholických nápojů. Po degustaci lze sklenice umýt v myčce nádobí. Minimalistický design, pohodlné držení v ruce, stabilní dno a broušený okraj zajišťují, že sada obsahující šest sklenic bude oblíbeným prvkem každého domácího baru.

Na co si dát pozor:

  • Minimalistický design
  • Pohodlně se drží v ruce
  • Stabilní dno
  • Broušený okraj
  • Sada obsahuje šest sklenic

KROSNO Sklenice na nápoje whisky vodu Glamour

PRŮHLEDNÉ SKLO – Vysoce kvalitní, průhledné sklo, pevné, silné dno a zesílený okraj zajišťují komfort používání. Set lze mýt v myčce na nádobí.

SET 6 SKLENIČEK – Sada je výbornou volbou pro každou společenskou událost, kterou ocení i ti nejostřílenější znalci whisky. Sada je elegantní stolní dekorace, která se hodí ke každému druhu nádobí.

ZAJÍMAVÝ TVAR – Tvar sklenic umožňující volné proudění tekutiny dělá z vychutnání bohaté chuti suchého alkoholu mimořádný zážitek. Válcový tvar a zaoblené dno podtrhnou bohaté aroma whisky.

KAPACITA 300 ML – Čiré sklo má výšku 95 mm a průměr 86 mm. Skvěle se hodí nejen při zvláštních příležitostech, ale i při každodenních rituálech. Po degustaci lze mýt v myčce na nádobí.

ÄHNLICHE PRODUKTE