KROSNO Glamour Sklenice na stopce, Sada 6, 400 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNzU4NTM5NDVkNmNlMDIzNjRhNWVjNzNjMjFhMGUwYzdhMTk0Y2NhNzJjM2NiZTE2ZDY0NGIxNmY5NTZhOGQ3YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTE6MzI6MTAuMTc2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVA1V0lHeW1fSkVwc3VQeDZhQ2VfQ1hCSUd6eGJSc010YnJwUldtRE82QW9VSWpVbFNFLUk3WFBBeF9rUDBPSTROTUc3ckxfVVBYdlE3RUxaZDgtZTVEdVpEaXdnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNzU4NTM5NDVkNmNlMDIzNjRhNWVjNzNjMjFhMGUwYzdhMTk0Y2NhNzJjM2NiZTE2ZDY0NGIxNmY5NTZhOGQ3YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTE6MzI6MTAuMTc2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVA1V0lHeW1fSkVwc3VQeDZhQ2VfQ1hCSUd6eGJSc010YnJwUldtRE82QW9VSWpVbFNFLUk3WFBBeF9rUDBPSTROTUc3ckxfVVBYdlE3RUxaZDgtZTVEdVpEaXdnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

75 mm

Výška

175 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

400 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57B156040008090

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Exkluzivní Sklenička na Koktejly – Ideální pro Rafinovaná Večerní Setkání

Elegantní Sklenice na Koktejly a Míchané Nápoje ze Série Glamour na Stopce – Perfektní pro Každou Příležitost. Tyto sklenice na stopce s objemem 400 ml ze sbírky Krosno Glass Glamour jsou ideální pro všechny oslavy a společenská setkání. Optimální objem sklenice je ideální pro letní párty v zahradě. Vysoká, štíhlá konstrukce kalichu s rovnými stěnami, umístěná na krátké, stabilní stopce, zdůrazňuje přitažlivost podávaných nápojů. Ideální pro servírování lehkých, barevných drinků a koktejlů, ale také vody nebo džusu.

Sklenice na Míchané Nápoje Krosno – Představujeme Vám sklenice, které jsou dokonale zpracovány ve všech detailech. Zcela průhledné sklo Crystalline krásně rozptyluje světlo, což umožňuje obdivovat nápoj a jeho vizuální efekty. Tyto sklenice jsou také mimořádně odolné vůči matování a poškození. Důležité je také, že jsou vhodné do myčky.

Charakteristické rysy produktu:

  • Sada 6 sklenic – ideální pro rodinná a přátelská setkání.
  • Sklo Crystalline – materiál s cennými vlastnostmi: odolný, odolný proti škrábancům, průhledný.
  • Rafinovaný design – vstupuje do světa luxusu.
  • Vhodné do myčky.

KROSNO Sklenice na míchané nápoje a koktejly na stopce Glamour

Sklenice na stopce 400 ml – dokonalý společník lehkého nápoje – Sklenice na míchané nápoje Krosno Glass řady Glamour budou dokonalé na oslavy a společenská setkání všeho druhu. Sklenice na stopce 400 ml má optimální objem, který se osvědčí během letních oslav na zahradě. Vysoký, štíhlý kalíšek s rovnými stěnami, posazená na krátké, stabilní stopce zvýrazňuje atraktivní obsah sklenice. Můžete ji použít k servírování lehkých, barevných nápojů a koktejlů, ale také v ní můžete hezky prezentovat vodu nebo šťávu. 

Sklenice na míchané nápoje Krosno – Předáváme vám sklenice dotažené v každém ohledu. Dokonale průhledné sklo Crystalline hezky rozptyluje světlo a umožňuje si prohlížet nápoj a sledovat zajímavé vizuální efekty. Tyto sklenice jsou také velmi odolné proti zmatnění a poškození. Důležité je také, že je můžete mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – které se hodí na rodinná a přátelská setkání.
  • Sklo Crystalline – materiál s cennými vlastnostmi: pevný, odolný proti poškrábání, průhledný.
  • Rafinovaný design – uvádí do světa luxusu.
  • Vhodné do myčky.

ÄHNLICHE PRODUKTE