KROSNO Glamour Skleněná dóza s pokličku, 31 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZDM0N2YxODNlMzcyNWY1MTlmN2IxYTYyMzllODkzMTIzMGYxODU4YWQwN2IxYzNiYjViOWQ5NWU0ZTUxZmUzMnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDY6MzM6NTEuNDIxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5XdW5RUml0YWtkeUtqWTAwVDVFVEZLZHViQVAxdW1SRnNjU3JQUHZBUWpJdHNHQWNsbjQ4bUhMSXpTdHpSZTVqejFWck9XWXNwZGtQQlU1d0RaMGM4WHgtbXNBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZDM0N2YxODNlMzcyNWY1MTlmN2IxYTYyMzllODkzMTIzMGYxODU4YWQwN2IxYzNiYjViOWQ5NWU0ZTUxZmUzMnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDY6MzM6NTEuNDIxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5XdW5RUml0YWtkeUtqWTAwVDVFVEZLZHViQVAxdW1SRnNjU3JQUHZBUWpJdHNHQWNsbjQ4bUhMSXpTdHpSZTVqejFWck9XWXNwZGtQQlU1d0RaMGM4WHgtbXNBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

150 mm

Výška

310 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

2700 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKP0719000006020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Glamour Elegantní Skleněná Nádoba – Ideální pro Moderní a Stylové Interiéry

Elegantní Skleněná Dóza s Poklicí Řady Glamour na Sušenky – Ideální pro Prezentaci Vašich Pečiv. Tento stylový a praktický skleněný kontejner s poklicí o výšce 31 cm z kolekce GLAMOUR je vynikajícím doplňkem do každé elegantní kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje. Můžete v ní krásně vystavit sladkosti, zatímco si užíváte funkčnosti a sofistikovaného designu. Jedná se o prémiový produkt, vyrobený s nejvyšší pečí a z nejlepších materiálů.

Skleněná Dóza na Sušenky – S válcovým tvarem, ručně vyrobená z vysoce kvalitního skla Crystalline, nemusíte se obávat škrábanců nebo matování. Průhlednost tohoto skla umožňuje snadno zkontrolovat obsah dózy. Skleněná poklice, která chrání sušenky před vysycháním, je také vyrobena ze skla a dokonale se hodí k glamour i modernímu stylu. Doporučujeme mytí v myčce.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Rafinovaný design – atraktivní doplněk pro moderní domácnost.
  • Ruční výroba – přidává unikátní hodnotu.
  • Crystalline sklo – odolné a krásné.
  • Naše doporučení – ideální dárek pro paní domácí.

KROSNO Skleněná dóza s pokličku na sušenky Glamour

Praktická a stylová skleněná dóza s pokličkou 31 cm – V elegantní kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji můžete hezky prezentovat sladkosti ve skleněné dóze s pokličkou z kolekce GLAMOUR. Jedná se o stylový a zároveň velmi praktický doplněk. Oceníte ji během rodinných setkání, slavností, ale také při běžném použití. Navíc se jedná o prémiový výrobek, který je vyrobený s nejvyšší péčí a z vybraných materiálů.

Skleněná dóza na sladkosti – Dóza má válcový tvar, je vyráběna ručně z kvalitního skla Crystalline, proto se nemusíte bát, že se poškrábe nebo zmatní. Díky dokonalé průhlednosti tohoto skla si kdykoliv snadno prohlédnete obsah dózy. Poklička, která chrání sladkosti před rychlým oschnutím, je také vyrobená ze skla a dokonale ladí s glamour i moderním stylem. Doporučujeme, abyste ji myli v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Rafinovaný design – zajímavý doplněk do moderní domácnosti.
  • Handmade – ruční výroba ji dodává unikátní hodnotu.
  • Sklo Crystalline – je odolné a krásné.
  • Naše doporučení – dokonalý dárek pro paní domu.

ÄHNLICHE PRODUKTE