KROSNO Elite Talíř s poklopem, Sada 2, Průměr 28 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

280 mm

Výška

170 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FKP0718000008010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite – Talíř s poklopem představuje přidává styl a eleganci k vašemu stolování.

Podávejte Předkrmy a Dezerty v Klasickém Stylu – Chcete, aby slané i sladké předkrmy co nejdéle zůstaly čerstvé? Zvolte talíř s poklopem o průměru 28 cm! Umožňuje nejen efektně prezentovat připravené pochoutky, ale také zabraňuje jejich vysychání a dokonale se hodí pro podávání dortů. Talíř na dort s poklopem (28 cm) je doplňkem každého stolování, naprosto nezbytným při společenských setkáních a oslavách.

Talíř s Poklopem – Ruční Výroba – Kolekce ELITE je návrhem pro každého, kdo si cení PREMIUM kvality. Talíř s poklopem o průměru 28 cm vyniká minimalistickým designem – vynikají jednoduché linie a jemně začleněný okraj. Kulatá forma je zdůrazněna průhledností skla použitého k výrobě. Když přidáme odolnost proti matování a dlouhodobou trvanlivost, získáme produkt, který se hodí do každé kuchyně a jídelny. Pro zachování jeho lesku co nejdéle doporučujeme ruční mytí.

Na co si dát pozor:

  • Minimalistický design – talíř se hodí prakticky ke každému nádobí.
  • Ručně vyrobeno – každý detail byl pečlivě zpracován.
  • Sklo Crystalline – dokonale průhledné a odolné proti matování a škrábancům.
  • Ideální nápad na dárek – bude se hodit každé hospodyni.

KROSNO Talíř na zákusky s poklopem Elite

Servírujte zákusky a dezerty klasickým způsobem – Chcete, aby sladké i slané zákusky vydržely dlouho čerstvé? Použijte talíř s poklopem 28 cm! Umožňuje efektní prezentaci připravených zákusků, zabraňuje jejich osychání a dokonale se osvědčí při jejich servírování. Talíř na zákusky s poklopem (28 cm) doplní stolní prostírání, je přímo nezbytný během společenských setkání a slavností. 

Talíř s poklopem – ručně vyráběný – Kolekce Elite je určená pro ty, kdo ocení prémiovou kvalitu. Talíř s poklopem s průměrem 28 cm se vyznačuje minimalistickým designem – na první pohled zaujmou rovné linie a decentní zatavený okraj. Kulatý tvar dále zvýrazňuje průhlednost použitého skla. Pokud k tomu přidáme odolnost proti zmatnění a dlouhou životnost, získáme produkt, který se osvědčí v každé kuchyni a jídelně. Pro co nejdelší udržení lesku myjte ručně.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Minimalistický design – talíř ladí prakticky s každý prostíráním.
  • Ruční výroba – pečlivé zpracování všech detailů.
  • Sklo Crystalline – je dokonale průhledné a odolné proti zmatnění a poškrábání.
  • Velmi vhodný dárek – bude se hodit všem paním domu.

ÄHNLICHE PRODUKTE