KROSNO Elite Sklenice na nápoje, Sada 6, 360 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

83 mm

Výška

123 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

360 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68A238036001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite Sklenice na nápoje 360 ml – Univerzální a elegantní pro každodenní použití

Sklenice na nápoje 360 ml – ideální pro každý den – Sklenice z řady ELITE jsou klasické, ačkoli mírně boulivý tvar jim dodává moderní charakter. V nich podáte vodu, drinky, jakékoliv studené nápoje. Vynikají v každé situaci – ať už při rodinném obědě jako doplněk stolního nádobí, při večerním setkání s přáteli nebo grilování na zahradě. Oceníte jejich vkusný minimalismus, který bude skvělým doplňkem k nápojům, které podáváte.

Klasika, která se osvědčila – Sada sklenic na nápoje o objemu 360 ml nabízí samé výhody. Tvar zajišťuje, že jsou praktické – snadno se drží a perfektně padnou do ruky. Tlusté dno jim dodává eleganci a broušený okraj zdůrazňuje kvalitu zpracování. Vyrobeny ze skla odolného proti škrábancům, budou vám sloužit léta a stále těšit svou funkcionalitou a elegancí.

Stojí za pozornost:

  • Sada 6 sklenic – pro celou rodinu.
  • Klasický design – hodí se ke každému stylu stolování a mnoha příležitostem.
  • Pohodlně se drží v ruce – což je velmi praktické při akcích na zahradě.
  • Broušený okraj – elegantní důkaz výjimečné kvality.
  • Vhodné pro mytí v myčce – aby používání sklenic Krosno Glass bylo vždy příjemné.

KROSNO Sklenice na nápoje Elite

Sklenice na nápoje 360 ml vhodné pro každý den – Sklenice řady Elite jsou klasické, i když mírně baňatý tvar jim dodává moderní charakter. Můžete v nich podávat vodu, míchané nebo libovolné studené nápoje. Vypadají dokonale v každé situaci – při rodinném obědě jako doplněk prostírání, při večerním setkání s přáteli nebo grilování na zahradě. Oceníte jejich vkusný minimalismus, který zajistí dokonalou prezentaci servírovaných nápojů.

Klasika, která funguje – Sada sklenic na nápoje 360 ml nabízí samé výhody. Mají ergonomický tvar – snadno se drží, dokonale padnou do ruky. Silné dno jim přidává na eleganci a broušené okraje zdůrazňují kvalitu zpracování. Jsou vyráběny ze skla odolného proti poškrábání, proto vám budou sloužit a překvapovat svou funkčností a elegancí dlouhá léta. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – pro celou rodinu.
  • Klasický design – jsou vhodné ke každému prostírání a příležitosti.
  • Pohodlně padnou do ruky – což je velmi užitečné při zahradních akcích. 
  • Broušený okraj – je elegantní důkazem výjimečné kvality.
  • Jsou určeny k mytí v myčce – aby použití sklenic Krosno Glass mělo vždy příjemný konec.

ÄHNLICHE PRODUKTE