KROSNO X-Line Sklenice na nápoje, Sada 6, 200 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

74 mm

Výška

120 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

200 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F686491020021000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO X-Line Sklenice na Nápoje 200 ml – Unikátní Design pro Každý Den

Dekorativní Sklenice na Nápoje 200 ml – Sklenice Krosno ze série X-LINE podtrhnou kvalitu vašich nápojů a dodají vašemu stolu na eleganci. Série X-LINE je charakteristická tvarem sklenic, který připomíná písmeno X – kombinuje eleganci a moderní styl. Ideální proporce a tvar rozšiřující se směrem nahoru a dolů zajišťují pohodlné držení sklenice v ruce. V těchto sklenicích podáte vodu, džus, nebo dokonce drinky. Vše bude vypadat atraktivně a získá uznání vašich hostů.

Kvalita, která je vidět na první pohled – Sklenice Krosno na nápoje 200 ml jsou vyrobeny z mimořádně průhledného skla. Tato vlastnost umožňuje dokonale zvýraznit podávané nápoje. Zajímavé prohloubení na dně sklenice má svůj účel – efektně lomí světlo a upoutává pozornost na obsah sklenice. Co víc, naše sklo se vyznačuje vysokou odolností a je vhodné pro mytí v myčce – budete z nich dlouho a s uspokojením čerpat radost.

Co stojí za zmínku:

  • Sada 6 sklenic – pro celou rodinu.
  • Moderní design – ideální pro moderní kuchyni nebo obývací pokoj.
  • Praktičnost – sklenice lze použít pro různé nápoje.
  • Průhledné sklo – zdůrazňuje třídu produktu.
  • Vhodné do myčky.

KROSNO Ozdobné sklenice na nápoje X-Line

Ozdobné sklenice na nápoje 200 ml – Se sklenicemi značky Krosno řady X-Line zdůrazníte kvalitu svých nápojů a ozdobíte svůj stůl. Řada X-Line se odlišuje tvarem sklenic, který připomíná písmeno X – je zároveň elegantní a moderní. Dokonalé proporce a nahoru a dolů se rozšiřující tvar zajistí, že sklenice vám dobře padne do ruky. Můžete v nich servírovat vodu, šťávu nebo koktejly. Vše bude vypadat atraktivně a získá si uznání vašich hostů. 

Kvalita, kterou je vidět pouhým okem – Sklenice Krosno na nápoje 200 ml jsou vyráběny z výjimečně průhledného skla. Tato vlastnost vám umožní dokonale prezentovat servírované nápoje. Zajímavá prohlubeň ve dně sklenice je vznikla záměrně – efektně lomí paprsky světla a přitahuje pozornost na obsah sklenice. Naše sklo se navíc vyznačuje vysokou odolnosti a je vhodné pro mytí v myčce – budete je používat dlouho a budete z nich spokojení. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – pro celou rodinu.
  • Moderní design – dokonalý do moderní kuchyně nebo obývacího pokoje.
  • Praktičnost – sklenice můžete používat na různé nápoje. 
  • Průhledné sklo – zvýrazňuje styl produktu.
  • Možnost mytí v myčce.

ÄHNLICHE PRODUKTE