KROSNO Signature Souprava na whisku, Sada 7, 500 ml + 6x 290 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

K/S: 113x90/88 mm

Výška

K/S: 214/105 mm

Počet kusů

7

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

K/S: 500/290 mm

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKP0022000010020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Signature Sada na whisky – Moderní a originální design není jen praktická, ale také mimořádný dekorační prvek

Elegantní sada na whisky – luxusní doplněk do domácího baru – Sada na whisky Krosno Signature je ideální volbou pro pravé znalce tohoto jedinečného nápoje. Její design, kvalita a trvanlivost tvoří dokonalý základ pro slavnostní chvíle s whisky. Sklenice má objem 250 ml, což umožňuje naplno si vychutnat chuť a aroma oblíbeného alkoholu. Součástí sady je také karafa s objemem 500 ml, stejně jako sklenice vybavená tlustým dnem – nezbytné pro udržení správné teploty nápoje a zdůraznění jeho vůně při pití.

Sada na whisky – Pokud chcete zdůraznit výjimečnost whisky, sada Krosno z kolekce SIGNATURE to dokonale zvládne. Karafa nejen že vystaví svůj obsah, ale také pomůže déle uchovat vlastnosti alkoholu. Průhlednost skla skleniček, jejich elegantní zpracování a to, jak pohodlně padnou do ruky, jsou prvky, které zvednou vaši degustaci na novou, vyšší úroveň.

Na co si dát pozor:

  • Moderní a originální design – sada není jen praktická, ale také mimořádný dekorační prvek.
  • Průhledné sklo – oslní odrazy světla.
  • Naše doporučení – skvělý dárek pro milovníka whisky.
  • Určeno k ručnímu mytí, aby vám sloužilo po dlouhá léta.

KROSNO Elegantní souprava na whisku Signature

Elegantní souprava na whisku – luxusní doplněk do domácího baru – Souprava na whisku Krosno Signature je optimální volba pro skutečné znalce tohoto výjimečného nápoje. Jeho design, kvalita a odolnost představují vynikající základnu pro užívání si každého okamžiku s whiskou. Sklenice má objem 250 ml, proto si můžete užívat plnou chuť a aroma oblíbené lihoviny. Doplňkem této sady je karafa s objemem 500 ml, která stejně jako sklenice má silné dno – nezbytné pro udržení správné teploty nápoje a uvolnění jeho vůně během pití. 

Souprava na whisku – Pokud chcete zdůraznit výjimečnost whisky, souprava značky Krosno z kolekce SIGNATURE optimálně splní tento úkol. Tato karafa bude nejenom hezky prezentovat svůj obsah, ale také pomůže déle udržet jeho vlastnosti. Průhledné sklo sklenic, jejich elegantní zpracování a to, jak padnou do ruky – to jsou prvky, které přenesou vaši degustaci na novou, vyšší úroveň. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Moderní a originální design – souprava je nejenom praktická, ale také výjimečně dekorativní.
  • Průhledné sklo – zaujme odrazy paprsků světla. 
  • Naše doporučení – dokonalý dárek pro milovníky whisky.
  • Určeno pro ruční mytí, aby vám sloužily dlouhou dobu.

ÄHNLICHE PRODUKTE