KROSNO Legend Sada na whisky, Sada 7, 750 ml Karafa, 6x 250 ml Sklenic, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

K/S: 97/82 mm

Výška

K/S: 218/100 mm

Počet kusů

7

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

K/S: 750/250 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKP1534000001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Legend Sada na whisky – přidává sofistikovanost a styl k vašemu domácímu dekoru

Ručně Vyrobená Sada pro Milovníky Whisky – Otevřená bublina vzduchu ponořená v tlustém dně je charakteristickým detailem, který odlišuje karafu a sklenice na whisky z řady LEGEND od ostatních. O nejvyšší kvalitu se postarali zkušení skláři, kteří ručně vyrobili každý produkt v sadě. Křišťálově průzračné sklo Crystalline, které se vyznačuje průhledností a leskem, umožňuje vidět hlubokou barvu nápoje – a proto sada LEGEND může být dokonalou ozdobou otevřeného baru nebo stolu. Ideální nápad na dárek pro milovníka whisky.

Perfekce a nadčasová třída – řada LEGEND – Kolekce LEGEND byla navržena s ohledem na milovníky whisky, kteří oceňují nejmenší detaily. Proto sada, která obsahuje karafu a sklenice na whisky, je vynikajícím nápadem na dárek pro osobu, která si cení vysoké kvality a nadčasové třídy. Perfekce výroby je viditelná ve starostlivosti o každý detail – zejména v pevném provedení karafy a hladkých okrajích každé sklenice. Aby sada zachovala svůj lesk co nejdéle, doporučujeme ruční mytí.

Na co si dát pozor:

  • Zajímavý design – sada vyniká otevřenou vzduchovou bublinou.
  • Silné, tlusté dno – zaručuje odolnost.
  • Průhledné sklo Crystalline – lesklé a málo náchylné k poškození.
  • Přesné dokončení – pevný skleněný korek karafy a hladké okraje sklenic.

KROSNO Sada karafa a sklenice na whisku Legend

Ručně vyráběná sada pro milovníky whisky – Otevřená bublina vzduchu zatavená v tlustém dnu je charakteristický detail, kterým se karafa a sklenice na whisku řady Legend liší od jiných. O nejvyšší kvalitu se postarali zkušení skláři, kteří ručně vyrobili každý produkty sady. Díky sklu Crystalline, které se vyznačuje průhledností a leskem, bude viditelný hluboký odstín nápoje – proto sada Legend může dokonale ozdobit otevřený bar nebo stůl. Dokonalý dárek pro milovníka whisky.

Perfektní zpracování a nadčasový styl – řada LEGEND – Kolekce Legend je navržená pro milovníky whisky, kteří ocení i ty nejmenší detaily. Proto je tato sada karafy a sklenic na whisku velmi vhodný dárek pro někoho, kde dokáže ocenit vysokou kvalitu a nadčasový styl. Perfektní zpracování je vidět na každém detailu – velmi pečlivé zpracování karafy a hladký okraj každé sklenice. Pro co nejdelší udržení lesku myjte ručně.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Zajímavý design – sada se odlišuje otevřenou bublinou vzduchu.
  • Masivní, tlusté dno – garantuje dlouhou životnost.
  • Průhledné sklo Crystalline – zářivé a odolné proti poškození.
  • Precizní zpracování – masivní skleněná zátka a hladké okraje sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE