KROSNO Legend Skleničky na tequilu, Sada 6, 80 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

53 mm

Výška

120 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F184667008004010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Legend Exkluzivní Sklenice na tequilu 80 ml – kombinaci funkčnosti a elegantního designu

Neobyčejné sklenice pro silné alkoholické nápoje – Originální forma – to je to, co charakterizuje kolekci LEGEND, a sklenice na tequilu o objemu 80 ml nejsou výjimkou. Upoutá pozornost jejich silné dno, které zajišťuje stabilitu a zároveň dodává sklenici nevšední vzhled. Vzduchová bublina ve dnu sklenice propůjčuje vizuální lehkost. Výsledkem je, že sklenice LEGEND mají speciální charakter, díky kterému se budou výjimečně prezentovat na jakémkoliv stole.

Ruční výroba pro dokonalou perfekci – Sklenice byly zcela ručně vyrobeny zkušenými skláři. Při výrobě používáme sklo nejvyšší kvality – jeho ideální lesk, průhlednost a odolnost vůči matnění ocení každý milovník tequily i elegantního, třídního skla. Pečlivost, s jakou byly sklenice na tequilu 80 ml navrženy, z nich činí také vynikající dárkovou volbu. Jelikož se jedná o ruční práci, doporučujeme ruční mytí. Dostupné v sadě 6 kusů – perfektní dárek pro milovníky klasických nápojů.

Stojí za povšimnutí:

  • Neobvyklá forma – sklenice jsou nejen praktické, ale také slouží jako dekorace stolu.
  • Otevřená vzduchová bublina na dně – dodává sklenicím originální vzhled.
  • Ruční výroba – ruční práce zaručuje důkladnost v každém detailu.
  • Silné dno – zajišťuje stabilitu a robustnost.
  • Vysoce kvalitní Crystalline sklo – perfektně průhledné, zároveň odolné vůči poškození a škrábancům.

KROSNO Zajímavé skleničky na tequilu Legend

Zajímavé skleničky na lihoviny – Originální tvar – právě tím je charakteristická kolekce Legend a skleničky na tequilu 80 ml nejsou výjimkou. Pozornost přitahuje silné sklo, které zajišťuje stabilitu a spoluutváří zajímavý tvar skleničky. Bublina vzduchu skleničku vizuálně odlehčuje. V důsledku mají skleničky Legend zvláštní charakter, díky němuž budou vypadat dokonale na každém stole. 

Ruční výroba pro 100% dokonalost – Skleničky jsou vyráběny ručně zkušenými skláři. K výrobě využíváme sklo nejvyšší kvality – dokonalý lesk, průhlednost a odolnost proti zmatnění ocení všichni milovníci tequily a stylového skla. Díky pečlivosti, s jakou jsou navrženy skleničky na tequilu 80 ml, jsou také vhodné jako dárek. Jedná se o rukodělný výrobek, proto je vhodné je mýt ručně. Sada 6 ks - dokonalý dárek pro milovníky klasického pití.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Nevšední tvar – skleničky jsou praktické a také ozdobí stůl.
  • Otevřená bublina vzduchu na dně – díky ní sklenice vypadají skutečně zajímavě. 
  • Ruční výroba – ruční výroba je zárukou kvalitního zpracování všech detailů.
  • Tlusté dno – zajišťuje stabilitu a je masivní. 
  • Kvalitní sklo Crystalline – je dokonale transparentní a zároveň velmi odolné proti poškození a poškrábání.

ÄHNLICHE PRODUKTE