KROSNO Roly-Poly Kývající se sklenice na whisku, Sada 6, 200 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

86 mm

Výška

120 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

200 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F078174020009020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Roly-Poly – Sklenice na whisky: Originální Design pro Váš Domov a Stylový Nápoj

Ručně Vyrobené Houpací Sklenice na Whisky – Perfektní profilace a vyvážení sklenic na whisky z řady ROLY-POLY zajišťuje, že se efektivně houpají, překvapujíce každého, kdo se zúčastní degustace. Pokud hledáte zajímavou ozdobu na stůl, chcete ohromit své hosty, nebo prostě máte rádi originální design – houpací sklenice na whisky 200 ml jsou ideální volbou pro vás. Jsou vyrobené ručně, takže dostanete produkt premium kvality – ideální jako dárek pro znalce silných alkoholických nápojů.

Vysněný dárek pro znalce whisky – Degustace whisky se stane pro každého nezapomenutelným zážitkem, pokud podáte nápoj právě v těchto sklenicích. Ručně vyráběné ze skla Crystalline se vyznačují nejen vysokou průhledností, ale také velmi dobrou odolností proti matování a poškození. Houpací sklenice na whisky 200 ml s kulatým dnem jsou kombinací uměleckého řemesla a funkčnosti, neboť po degustaci je můžete bez obav umýt v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Efekt houpání – perfektní vyvážení zabraňuje rozlití nápoje.
  • Ruční výroba – každý detail byl pečlivě zpracován ručně.
  • Crystalline sklo – průhledné a skvěle rozptyluje světlo, takže oceníte barvu nápoje.
  • 6 sklenic v sadě – komplet pro vás a vaše hosty.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice jsou ruční práce, ale nemusíte je mýt ručně.

KROSNO Sklenice na whisky Roly-Poly

Kývající se sklenice na whisku, ruční výroba – Perfektně tvarované a vyvážené sklenice na whisky řady Roly-Poly umožňuje jejich efektní houpání, které překvapí všechny účastníky degustace. Pokud hledáte zajímavou ozdobu na stůl, chcete překvapit své hosty nebo jednoduše máte rádi originální design – kývající se sklenice na whisky 200 ml budou pro vás dokonalou volbou. Jsou vyráběny ručně, proto získáte produkt prémiové kvality - dokonalý dárek pro znalce ostřejších nápojů.

Vysněný dárek pro milovníky whisky – Degustace whisky bude pro všechny nezapomenutelný zážitek, pokud jim ji naservírujete právě v těchto sklenicích. Jsou ručně vyráběné ze skla Crystalline, vyznačují se vysokou průhledností a také velmi dobrou odolností proti zmatnění a poškození. Kývající se sklenice na whisky 200 ml s kulatým dnem jsou spojením rukodělného umění a funkčnosti, po degustaci je můžete bez obav umýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Efekt kývání – dobré vyvážení zabraňuje vylití nápoje.
  • Ruční výroba – pečlivé zpracování každého detailu.
  • Sklo Crystalline – je průhledné a dokonale rozptyluje paprsky světla, proto jistě oceníte barvu nápoje.
  • Sada obsahuje 6 sklenic – sada pro vás a vaše hosty.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice jsou ruční výroby, ale nemusíte je mýt ručně.

ÄHNLICHE PRODUKTE