KROSNO Roly-Poly Karafa na whisku, 750 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

192 mm

Výška

196 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

750 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F095087075008020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Roly-Poly Houpací karafa na whisky – dokonalé spojení originálního designu, kvality a funkčnosti

Kapitánská Karafa pro Pravého Znalce Whisky – Kapitánská karafa, houpající se na kulatém dně jako loď na rozbouřených vlnách, jistě zaujme každého, kdo ocení originální design. Je to skvělý doplněk pro domácí bar, vitrínu nebo stůl během rodinných oslav nebo setkání s přáteli. Tvoří luxusní set se sklenicemi na whisky ze stejné kolekce: ROLY-POLY. Ideální jako dárek pro znalce whisky.

Perfektně Vyvážený Tvar Proti Rozlití Nápoje – Dno se mírně rozšiřuje směrem nahoru, vytvářející tvar široké kalichové části, která se pak zužuje k uzavření skleněným korkem, což pomáhá dlouhodobě zachovat aroma nápoje. Celá karafa byla perfektně vyvážena a tvarována tak, aby se elegantní karafa o objemu 750 ml houpala na okraji bez obav o rozlití obsahu. Ručně formované sklo je vrcholným uměleckým dílem v každém detailu. Karafa je ruční práce, proto doporučujeme její ruční mytí.

Karafy na whisky o objemu 750 ml z kolekce ROLY-POLY jsou vyrobeny ze skla Crystalline, které zaručuje nejen dokonalou průhlednost, ale také odolnost vůči matování.

Na co si dát pozor:

  • Efekt houpání – speciálně tvarovaná základna a precizní vyvážení zajišťují, že nápoj se nevylévá.
  • Umělecké řemeslo ruční výroby – karafa hand made je návrhem pro milovníky skla v prémiové kvalitě.
  • Křišťálové sklo Crystalline – odolné proti matování a poškrábání, a proto vám poslouží po mnoho let.

KROSNO Elegantní Karafa na whisky Roly-Poly

Kapitánská karafa pro skutečného znalce whisky – Kapitánská karafa kývající se na kulatém dnu jako loď na rozbouřených vlnách, jistě se bude líbit všem, kdo oceňují originální design. Dokonalá ozdoba domácího baru, vitríny nebo stolu při rodinné oslavě nebo přátelském setkání. Vytvoří luxusní komplet se sklenicemi na whisky ze stejné kolekce Roly-Poly. Dokonale se osvědčí také jako dárek pro milovníka whisky.

Vyvážení zabraňuje rozlití nápoje – Dno se mírně rozšiřuje nahoru a přechází do podoby baňatého kalíšku, který se pak zužuje a je ukončen skleněnou zátkou, zajišťující dlouhé udržení vůně nápoje. Celek je ideálně vyvážený a tvarovaný, aby se stylová karafa 750 ml kývala na hraně, aniž byste se museli obávat, že dojde k rozlití jejího obsahu. Ručně tvarované sklo představuje nejvyšší preciznost v každém detailu. Jedná se o rukodělný výrobek, proto je vhodné ji mýt ručně.
Karafy na whisky 750 ml z kolekce Roly-Poly jsou vyráběny ze skla Crystalline, které garantuje dokonalou průhlednost a odolnost proti zmatnění. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Efekt kývání – díky speciálně tvarované základě a vyvážení se nápoj nevylije.
  • Rukodělné umění – ručně vyrobená karafa je určena pro milovníky skla v prémiové kvalitě.
  • Krystalické sklo Crystalline – je odolné proti zmatnění a poškrábání, proto dlouho vydrží.

ÄHNLICHE PRODUKTE