KROSNO Legend Skleněná karafa na whisku, 750 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

97 mm

Výška

256 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

750 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F093604075019020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Legend Elegantní karafa na whisky – vyznačuje se klasickým i moderním designem, který se hodí do tradičních i moderních interiérů

Skleněná Karafka na Whisky pevná a elegantní – tyto vlastnosti se v této nádherné, čtvercové karafce na whisky od Krosno Glass skvěle snoubí. Každý milovník silných nápojů bude okouzlen jejím stylovým designem, který je podtržen charakteristickým vzduchovým bublinkem ukrytým v masivním dně. Komplet se silným, bruseným skleněným uzávěrem. Ručně vyráběné karafky na whisky s objemem 750 ml díky průhlednosti skla umožňují plně ocenit barvu nápoje, která je viditelná v celé své hloubce.

Dokonalý lesk skla Crystalline – Lesk skla je dosažen díky použití vysoce kvalitního skla Crystalline. Zkušenosti sklářů umožnily vytvořit atraktivní karafku, která může být skvělým doplňkem jakéhokoliv baru nebo stolu. Vypadá úžasně ve spojení s čtvercovými sklenkami na whisky. Skleněná karafka na whisky 750 ml z kolekce LEGEND je praktickým a zároveň elegantním dárkem pro každého znalce. Kvůli ruční výrobě doporučujeme karafku nemýt v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Vzduchová bublinka v masivním dně – dodává karafce neobvyklý charakter.
  • Pevný, čtvercový tvar – bude se líbit příznivcům klasického stylu.
  • Ruční výroba – zaručuje detailní zpracování každého kusu.
  • Možnost vytvoření sady s čtvercovými sklenkami na whisky.
  • Skvělý nápad na dárek –ideální pro každého milovníka silných nápojů.

KROSNO Skleněná karafa na whisku Legend

Karafa pro milovníky whisky – masivní a estetická – Masivní a estetická – tyto vlastnosti se nemusí vylučovat. Dokonale se spojují v efektní hranaté karafě na whisku, která zaujme každého milovníka ostřejšího pití. Stylový design zdůrazňuje charakteristická bublina vzduchu zatavená v tlustém dně. Celek doplňuje masivní broušená zátka. Díky průhlednosti skla ručně vyráběné karafy na whisku Krosno Glass s objemem 750 ml nemění barvu nápoje, která je vidět v celé své hloubce.

Dokonalý lesk skla Crystalline – Pozornost si zaslouží dokonalý lesk, kterého je dosaženo díky vysoké kvalitě skla Crystalline. Díky zkušenostem našich sklářů jsme vytvořili karafu, která může být dokonalou ozdobou každého baru nebo stolu. Velmi dobře vypadá s hranatými sklenicemi. Skleněná karafa na whisku 750 ml z kolekce Legend je praktický a hezký dárek pro každého milovníka whisky. Z důvodu ruční výroby doporučujeme nemýt karafu v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Bublina vzduchu v tlustém dnu – ozvláštňuje vzhled karafy.
  • Masivní hranatý tvar – bude se líbit příznivcům klasiky.
  • Ruční výroba – karafa je pečlivě zpracovaná v každém detailu.
  • Možnost vytvořit sestavu s hranatými sklenicemi na whisku.
  • Vhodný dárek – bude se hodit každému milovníkovi ostřejšího pití.

ÄHNLICHE PRODUKTE