KROSNO Caro Sklenice na whisky s tlustým dnem, Sada 6, 280 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

110 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

280 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F187236028012020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Caro – Sklenice na whisky: Luxusní Stylový Doplněk pro Váš Domov

Neotřelá Kombinace – Inspirující Efekt

Tlusté, pevné dno a hladké, jemné okraje sklenice – v kombinaci dvou zdánlivě protichůdných nápadů vznikl inspirující design, který nezůstane bez povšimnutí žádného znalce silných alkoholických nápojů. Sklenice na whisky Krosno Glass (280 ml) vytvoří výjimečný set spolu s karafou ze stejné kolekce – CARO. Společně se skvěle hodí pro degustaci whisky, ale i pro klidné večery nebo setkání s přáteli.

Ručně Vyrobené Sklenice na Whisky – Dárek pro Elegánního Muže

Sklenice na whisky s tlustým dnem (280 ml) vynikají především estetikou nejvyšší třídy – navrženy pro elegánního muže, který si potrpí na předměty nejvyšší kvality, a proto jsou skvělým dárkovým nápadem pro znalce whisky. Sklo dokonale zvýrazní barvu nápoje, jelikož je úplně průhledné a nezmatní se. Set obsahuje 6 sklenic – jsou nezbytné v domácím baru, stejně jako v kvalitním baru nebo restauraci. Ruční výroba zaručuje precizní dokončení.

Co je důležité si všimnout:

  • Solidní tlusté dno – zpomaluje zahřívání whisky teplem ruky.
  • Ruční výroba – sklenice jsou vytvořeny pro příznivce prémiového skla.
  • Vhodné do myčky – po degustaci nemusíte ztrácet čas na ruční mytí.

KROSNO Sklenice na whisky s tlustým dnem Caro

Nevšední spojení – inspirující efekt – Silné, masivní dno a hladké okraje sklenice – na základě dvou, zdánlivě protichůdných nápadů vznikl inspirující návrh, kolem něhož neprojde bez povšimnutí žádný milovník ostřejšího pití. Sklenice na whisku Krosno Glass (280 ml) vytvoří výjimečnou sadu s karafou ze stejné kolekce – Caro. Společně se výborně osvědčí při degustaci whisky, ale také během klidných večerů nebo přátelských setkání.

Ručně vyrobené sklenice na whisku – dárek pro stylového muže – Sklenice na whisku s masivním dnem (280 ml) odlišuje zejména špičková estetika – jsou navrženy pro elegantní muže, kteří se rádi obklopují předměty nejvyšší kvality, proto je to vhodný dárek pro milovníky whisky. Sklo dokonale zvýrazní barvu nápoje, neboť je zcela průhledné a nezmatní. Sada obsahuje 6 sklenic – jsou nenahraditelné v domácím baru, stejně jako v dobrém podniku nebo restauraci. Ruční výroba je zárukou precizního zpracování.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Masivní tlusté dno – zajišťuje, že whiska se pomaleji zahřívá vlivem teplých dlaní.
  • Ruční výroba – sklenice vznikají pro příznivce prémiového skla.
  • Vhodné do myčky – po degustaci už nemusíte ztrácet čas ručním mytím.

ÄHNLICHE PRODUKTE