KROSNO Fjord Karafa a skleničky na whisku, Sada 7, 950 ml a 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzg1OWY0YmU5NzhmZWVkNTFlZWJkODU1YzA5YThiOWVmNzkxNmZiNWVlZmQxZTZkYjk0ZmVlMmEwNjJhYzU0MHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDMtMDRUMjM6MDE6NDAuMTA1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU95bEpVQnVRSWE4NXRUY1g0eDA1LW0xZmFZa1ZqeXdWeXFPMjRSLTVjeG9rNWEwOFhkbjdrU1R2X3NNbjVHOUVLaFU0YXdESGZEVGxVZElNQ05kZE5fQWNkcFlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzg1OWY0YmU5NzhmZWVkNTFlZWJkODU1YzA5YThiOWVmNzkxNmZiNWVlZmQxZTZkYjk0ZmVlMmEwNjJhYzU0MHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDMtMDRUMjM6MDE6NDAuMTA1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU95bEpVQnVRSWE4NXRUY1g0eDA1LW0xZmFZa1ZqeXdWeXFPMjRSLTVjeG9rNWEwOFhkbjdrU1R2X3NNbjVHOUVLaFU0YXdESGZEVGxVZElNQ05kZE5fQWNkcFlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

K/S: 120/88 mm

Výška

K/S: 265/93 mm

Počet kusů

7

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

K/G: 950/300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKP1533000001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Fjord sada pro whisky – ideální volbou pro ty, kteří hledají exkluzivní a moderní řešení pro servírování a degustaci whisky

Exkluzivní Sada na Whisky Krosno – Představujeme vám exkluzivní, ručně vyrobenou sadu na whisky z kolekce FJORD od Krosna, která se skládá z karafy o objemu 950 ml a šesti sklenic o objemu 300 ml. Tento výjimečný set je nejen praktickým a elegantním doplňkem, nezbytným pro každého znalce whisky, ale také vynikajícím dárkem na speciální příležitosti. Sada vám umožní plně vyvinout a zdůraznit chuť a aroma whisky. Dekorace připomínající ledové krystalky tvoří z této sady neopakovatelný, stylový prvek, který se perfektně prezentuje na stole, ve vitríně nebo na otevřeném baru. Karafu jsme vyrobili tradiční ruční metodou s tlustým, dekorativním dnem, navrženou tak, aby zabránila ohřívání nápoje, což umožňuje plně se těšit z jeho výrazného aroma.

Exkluzivní Sada na Whisky z Nejlepšího Skla – Set je vyroben z vysoce průhledného Crystalline skla, které krásně rozptyluje světlo, umožňující detailní prohlížení barvy nápoje. Skleněné prvky sady jsou mimořádně trvanlivé a odolné proti matování nebo poškození, což zaručuje dlouhodobé užívání. Je to ideální volba pro znalce whisky, kteří si cení nejen chuti, ale také elegance a jedinečného stylu. Díky své kráse a unikátním vlastnostem sada jistě udělá dojem na každého, kdo s ní přijde do styku.

Na co si dát pozor:

 • Sada obsahuje karafu a 6 sklenic – komplexní řešení pro náročné.
 • Moderní design – upoutá pozornost a vybízí k pozorování obsahu sklenice.
 • Výrazná struktura u základny – efektně rozptyluje světlo.
 • Skleněný korek karafy – zachovává aroma whisky.
 • Ideální dárek pro znalce whisky.

KROSNO Exkluzivní Karafa a skleničky na whisku Fjord

Sada na whisku Krosno – Exkluzivní, ručně vyráběná sada na whisku z kolekce FJORD, obsahující karafu s objemem 950 ml a šest sklenic 300 ml. Tato výjimečná sada je nejenom praktický a elegantní doplněk, který je povinný pro každého milovníka whisky, ale také dokonalý dárek k výjimečným příležitostem. Tato sada vám umožní uvolnit a zvýraznit chuť a aroma whisky. Ozdoby připomínající krystalky ledu činí z této sady neopakovatelnou, stylovou ozdobu, která bude dokonale vypadat na stole, ve vitríně, nebo otevřeném baru. Karafu, kterou vyrábíme tradičními ručními postupy, se silným ozdobným dnem, je navržena tak, aby nedocházelo k zahřívání nápoje, díky čemuž je možné si plně užívat jeho výrazné aroma. 

Exkluzivní sada na whisku z nejlepšího skla – Tato sada je vyrobená z vysoce transparentního skla Crystalline, které hezky rozptyluje světlo a umožňuje si důkladně prohlédnout barvu nápoje. Jednotlivé skleněné produkty v této sadě jsou velmi pevné a odolné proti zmatnění a poškození, což garantuje dlouhé a příjemné používání. Je to optimální volba pro milovníky whisky, kteří oceňují nejenom chuť, ale také elegantnost a výjimečný styl. Díky své kráse a jedinečným vlastnostem tato sada jistě udělá dojem na všechny, kdo se dostanou s ní do kontaktu.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada obsahuje karafu a 6 sklenic – komplexní řešení pro náročné.
 • Moderní tvar – přitahuje pozornost a vybízí k tomu, abyste si užili obsah sklenice.
 • Výrazná struktura základny – úžasně rozptyluje paprsky světla.
 • Skleněná zátka karafy – umožňuje zadržet aroma whisky.
 • Dokonalý dárek pro milovníka whisky.

  ÄHNLICHE PRODUKTE